2737
2734
عنوان

خانمایی ک بچه 8ماهه دارن

255 بازدید | 12 پست

خانما بچم چن وقت یبار شبا تا صب نمیخوابه دیشب وپریشب نخوابید کلا سرشو میچرخونه اینورو اونور دلیلشو کسی میدونه

خداجونم شکرت هزار بار شکرت بابت نی نی،، باارزش ترین هدیه رودادی.انشالله همه ی منتظرا دامنشون سبز شه آمین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عههه چه جالب پسر منم چند شب میخابید بعد بیدار میشد یکی دو ساعتی بیدار میموند گریه هم نمیکرد بعد خوابش میبرد

من وقتی میام نی نی سایت 👈     👇👇👇بعد از ترکیدن و تعلیقی دوباره برگشتم دیگه نبینم تاپیک سیاسی بزنیداااا 🚫شما تاپیک میزنید من میترکم🔫🚨🔥
2728
2740
اخه شنیدم گوش درد بگیره چنگ میندازه

ازکی شنیدی ... نه بابا اکثر بچه ها توخواب اگه گوش درد بگیرن یا دستشونو میبرن طرف گوششون یا سرشونو میمالن روبالش همراه با نق زدن

💓💓💓
ازکی شنیدی ... نه بابا اکثر بچه ها توخواب اگه گوش درد بگیرن یا دستشونو میبرن طرف گوششون یا سرشونو می ...

دکتر گفت 

🖤دلتنگ چهره ای هستم که نمیدانم خاک بااوچه کرده 🖤🖤پدرم دوستتدارم لطفان اگردوستداشتین واسه بابام یه فاتحه بفرستید ممنونم
ازکی شنیدی ... نه بابا اکثر بچه ها توخواب اگه گوش درد بگیرن یا دستشونو میبرن طرف گوششون یا سرشونو می ...

بته بچه بابچه فرقم میکنه 

🖤دلتنگ چهره ای هستم که نمیدانم خاک بااوچه کرده 🖤🖤پدرم دوستتدارم لطفان اگردوستداشتین واسه بابام یه فاتحه بفرستید ممنونم
رفلاکس نداره ؟ پسر من هی سرشو چپ و راست میکنه نمیتونه بخوابه بخاطر رفلاکسشه

بله رفلاکس داره الان بهتر شده

خداجونم شکرت هزار بار شکرت بابت نی نی،، باارزش ترین هدیه رودادی.انشالله همه ی منتظرا دامنشون سبز شه آمین