2737
2739

اینا چقدر درسته کسی تجربه داره؟بعد تاریخ باروری یعنی همون روز اقدام یا چند روز بعده چجوریه؟ من اطلاعات خاصی ندارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بسپر به خدا،این کاراچیه؟

منم برام سوال بود که اصلا درسته یا خوبه... شاید مسخره باشه ازنظرتون.. برا منم مسخرس و به خدا میگم هرچی صلاحته ولی وقتی دخترمو از دست دادم فقط دلم میخواد همون دخترم برگرده همون صکلی با همون حس

عزیزم ببخشید راحت میگم اصلا تغذیه ۱۰درصدم اهمیت نداره روزی ک لقاح انجام میشه مهمه. شما پسر میخوای روز تخمک گذاری اقدام کن. دختر میخوای پنج روز قبلش ب فاصله۷۲ساعت اقدام کن فقط روز تخمک گذاری اقذام کنی پسر میشه ۸۰درصد

پسرم إرمیا، ۹۹/۱/۹بدنیا اومد الهی شکر🤲خدا یا دخترم دیانا و پسرم اِرمیا به خودت سپردم 🍂
اینا همه الکیه‌. اگه خیلی جنسیت برات مهمه ۲۰ میلیون بده بدون خطا آی وی اف کن. اگه نه که بسپار به خدا ...

ن خیلی مهم نیست... خدا هرچی خواست ولی ته دلم دوس دارم یکی باشه مثل دختر قبلیم ینی همون😔

2738
عزیزم ببخشید راحت میگم اصلا تغذیه ۱۰درصدم اهمیت نداره روزی ک لقاح انجام میشه مهمه. شما پسر میخوای رو ...

میشه یکم توضیح بدی که اصلا تخمک گذاری چه روزیه چجوریه... چون من بچه اولم بدون اقدام خودم شد بااینکه بچه میخواستج از اول... ینی اصلا اینارو نمیدونم چیه

منم برام سوال بود که اصلا درسته یا خوبه... شاید مسخره باشه ازنظرتون.. برا منم مسخرس و به خدا میگم هر ...

نه برام مسخره نیست.فقط میگم خدا بهتر از ما ها میدونه چی به صلاحمونه مخصوصا در مورد جنسیت بچه ها.ایشالا که خواست دلت با خواست خدا یکی باشه

❤️خدایا پسرم رو در پناه امن خودت حفظ کن❤️

ولی به نظر من تغذیه مهم نیست چون من به شدت لبنیات و ماست و موز وشیرینی و قند میخوردم کلا و بچه م پسر شد.

ولی فکر کنم روز تخمک گذاری مهم باشه

❤️خدایا پسرم رو در پناه امن خودت حفظ کن❤️
میشه یکم توضیح بدی که اصلا تخمک گذاری چه روزیه چجوریه... چون من بچه اولم بدون اقدام خودم شد بااینکه ...

تاریخ اخرین پریودت بزن تو تقویم تخمک گذاری بزن دوره هات چند روزه س تخمک گذاری فقط ی روز تو ماه اتفاق میافته الان لینک تقویم تخمک گذاری رو میدم

پسرم إرمیا، ۹۹/۱/۹بدنیا اومد الهی شکر🤲خدا یا دخترم دیانا و پسرم اِرمیا به خودت سپردم 🍂
2706