2733
2734
عنوان

كاربران پري مغزي

| مشاهده متن کامل بحث + 1062 بازدید | 111 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

والا من میکفتم مادرشوهرم پیام های سیاسی رو مخی میده من ادم سیاسی نیستم ولی خستم کرده میگفتن وای دغدغت اینه انکار مزاحم غنی کردن اورانیمش شدم

🔺️🔻به عقایدهم احترام بذاریم 🔺️🔻اگر با نظرم مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظر کنیم. اگر نمیتونی لطفا ریپلای و بی ادبی  نکن🚫

دقیقا اه انقد رو مخن من امروز یه تاپیک زدم که ممکنه سرطان پوست ارثی باشه.یه خانومی نوشت مگه ما دکترم ازمون میپرسی😕

میدونم اسم کاربریم جالب نیست ولی مجبورشدم اینو بزارم هرچی اسم میزدم میگف تکراری.حتی اووووف زدم نوشت تکراری..لطفا یکم احترام بزارید توهین نکنید🙏🙏
2738
عزیزم به شاخ بقیه چکار دارید؟

😂😂😂

من كاري نداشتم 

خودش شاخشو نشون داد😅

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
تاپیک:دستشویی دارم کاربر:فقط طلاق 😱

من یه بار تاپیک زدم جیش دارم برام گزارش زدن  نفهمیدم چرا. 

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
😂😂😂 من كاري نداشتم  خودش شاخشو نشون داد😅

خدا رحم کرد نیومد بکنه تو چشمات😂😂

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
خدا رحم کرد نیومد بکنه تو چشمات😂😂

چشام خوبه خدا رحم كرد پشتم بهش نبود😐

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706