2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آی سا یعنی کسی که جنوب تهران زندگی میکنه فقیره ؟
میدونی هادی ساعی ساکن جنوب تهران و یا حمید سوریان کشتی گیر و ...
اختلاف طبقاتی وجود داره ولی شما با خیلی بد نمایش دادی همراه با توهین و با گفتن این جملت مطمئن شدم منظورت رو ...
مثل این میمونه که بگیم شهرستانی ها آدم های خوبی نیستن فقط تهرانی ها خوبن من هم شهرستان و تهران و شمال و جنوب برام در یک سطح قرار دارن ...
خدانگهدار
به نظره من که خیلی با حالن از هر چیزی واسه نشاط و سرگرمی استفاده کردن.
خدایا شکرتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت دخترم به دنیا اومد http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1137361&postID=44719713
2740
من این عکسارو نگرفتم.متنشم من ننوشتم.من فقط لینک گذاشتم.عنوان رو هم من انتخاب نکردم.منم نگفتم اونهایی که جنوبن بدن اونهایی که شمالن خوبن.من خودم توی یه شهر محروم(کرمان)زندگی میکنم.
شما گفتی جنوب تهران استخر داره.من منظورم این بود که اینهایی که توی عکس میبینی نمیتونن برن استخر نه اینکه کلا تو محلشون استخر نداشته باشن.بله خیلی از آدمهای فقیر موفق تر از آدمهای پولدارن.اصلا موضوع این عکسها و حرف من ربطی به موضع گیری شما نداره ماه بانو جان.
خوب که چی اونها فقط داشتن تفریح میکردن آب بود و دلشون میخواست تو گرمهای تابستون بپرن توش این دیگه گنده کردن نداشت منم وقتی بچه بودم یه جایی میرفتیم که آب بود میپریدیم توش دیگه الان بالا پایین جنوب و شمال شهرستانی و تهرانی نداره این دیگه چه حرفهایی واقعا برای یه سری از ادمها با این طرز تفکرشون متاسفام