2733
2734
عنوان

همزاد بد چیه😐🤐

476 بازدید | 21 پست

رفتم سر کتاب بهم میگه از بچگی همزاد داری  این همزاده روی روابط عاطفیتم تاثیر گذاشته به هرکی دل میبندی اخرش جدایی و سردیه 

واقعا هم اینجوریه به هرکی دلبسته میشم اخرش مجبورم دل بکنم و سرد و جدا میشم در نهایت 

یعنی واقعیت داره؟ حالا باید چیکار کرد😐 اصلا سروکتاب واقعیه یا دروغه 

همزاد🤕🤕🤕🍭چیه؟

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

😂😂😂😂نمیدونم چرا این همزادا و جنا فقط تو ایرانن. چرا میرین چرت وپرت تحویلتون میدن و ارامشتونو ب هم میریزین

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
😒

چیه خو نمیدونم🍭🤕

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
2738
چی بگم😐عصبی شدم خودمم اه 

بشین دو  رکعت نماز و چند صفحه قران بخون و زندگیتو بسپار دست خدا

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
جنه 

🍭

همزاد جن منم داشتم البته فکر میکردم جاد و شدم به کسی که به نظرت ادم مومنی بگو تئو یه لیوان اب ده بار ایت الکرسی 10بارسوره فلق10بار سوره ناس10بار سوره توحید بخونه جوری که اب با نفسش موقع خوندن تکون بخوره بعد لیوان اب بخور اگه مزش عوض شد بد طعم مزه گل یا چیزی یا جادو شدی یا همزاد داری
یه دهه شصتی درونگرا
2706