2737
2734

بچه ها من دارم دوره شنیون تخصصی میرم خودم خیلی علاقه دارم زود یاد میگیرم ولی فعلا فقط چندتا شنیون بیشتر بلد نیستم میخوام برم توی ی ارایشگاه ب عنوان شنیون کار ؛کار کنم گفتع باید بیای تست بدی خیلی استرس دارم میترسم خراب کاری کنم کارام توی تاپیکای قبلم هست چجوری باید باشم ک استرسم از بین بره و کسی متوجه نشع

خدایا زندگی میکنم ب امید روزی ک خودت بادستای مهربونت عشقمو بهم بدی خدایا کمکم کن من از رحمت و ایمان تو مطمئنم میدونم با صبر و تحملم بالاخره بهش میرسم ۱۳۹۹.۶.۱۵

ارایشگره گفت ببینم استعدادش داری خودم بیشتر بهت یاد میدم

خدایا زندگی میکنم ب امید روزی ک خودت بادستای مهربونت عشقمو بهم بدی خدایا کمکم کن من از رحمت و ایمان تو مطمئنم میدونم با صبر و تحملم بالاخره بهش میرسم ۱۳۹۹.۶.۱۵

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

والا کارات ک خیلی عالیه ...کدوم آرایشگاه میری بیام پیشت برا شینیون

پذیرش انواع سفارش های ربان دوزی شامل تابلوهای برجسته ی ربان دوزی شده،دیوار کوب،رومیزی،جانماز،تزیین جام،کوسن،اپلیکه برای دیزاین کیف و کفش و...پذیرفته خواهد شد پیج اینستاگراممو تازه زدم....در صورت تمایل عضو بشید ❤❤❤❤gallery_honari_melorin
والا کارات ک خیلی عالیه ...کدوم آرایشگاه میری بیام پیشت برا شینیون

عزیز دلم لطف داری ولی شهرستانم

تنها چیزی که بعد از اموزش حرفه ای نیاز داری اعتما به نفسه ،و انگار که همه چی بلدی....خودتو دست بالا ...

مرسی عزیزم بابت اعتماد بنفسی ک دادی بهم

فکر کن داری میری امتحان بدی یه نفس عمیق بکش با اعتماد بنفس کار تو شروع کن مطمئنم میتونی کلیپ شینیونم زیاد ببینی منم خیلی یکی به این کار یکی دیگه ام ناخن کار علاقه دارم حیف همسرم نمیزاره برم یاد بگیرم 

دنیا به دست کسانی که کارهای شیطانی انجام می دهند،نابود نخواهد شد، بلکه به دستان کسانی نابود می شود که آنها رامیبینندو هیچ کاری نمیکنند.                                                                         (آلبرت انیشتین)
2738
عزیز دلم لطف داری ولی شهرستانم

قربونت بشم....کارات خیلی تمیزه ...مطمعنم موفق میشی 

پذیرش انواع سفارش های ربان دوزی شامل تابلوهای برجسته ی ربان دوزی شده،دیوار کوب،رومیزی،جانماز،تزیین جام،کوسن،اپلیکه برای دیزاین کیف و کفش و...پذیرفته خواهد شد پیج اینستاگراممو تازه زدم....در صورت تمایل عضو بشید ❤❤❤❤gallery_honari_melorin

عزیزم استرست عادیه .

سعی کن اعتماد بنفستو ببری بالا .

من واسه عروسیم رفتم پیش بهترین ارایشگاه شهرمون بعد شنیون کارش موقعی ک داشت موهامو درست میکرد بهم گفت اون سالای اول ک میخاستم موهای عروسو درست کنم از استرس میمردم و زنده میشدم میگفت حتی یه بار از استرس بالا اوردم . میگف اگ یکی پیشم حرف میزد تو ارایشگاه تمرکزم بهم میریخت و کلا عصبی میشدم و خیلی اوضاعش بد میشد 

ولی رفته رفته همچی براش اُکی شد الان ایقد ماهر شده ک چشم بسته موهارو درست میکنه و داره ماهی خداتومن در میاره 

اینارو برات گفتم ک بدونی استرسی ک داره کاملا عادیه و از تو بدتراشم بودن 

فقط اراده داشته باش و سخت کار کن و وسط راه ولش نکن 

تا یه روزی تو هم بشی بهترین شنیون کار شهرتون 

موفق باشی گلم 😘

عزیزم استرست عادیه . سعی کن اعتماد بنفستو ببری بالا . من واسه عروسیم رفتم پیش بهترین ارایشگاه شهرم ...

مرسی عزیزم انشاللع برام دعا کن موفق بشم و قبولم کنن

مرسی عزیزم انشاللع برام دعا کن موفق بشم و قبولم کنن

به امید خدا حتما قبول میشی من کارای قبلیتو دیدم خیلی خوب بودن . ولی فقط یادت باشه ک ارادت رو قوی کن و کم نیار . حتی اگ این ارایشگاه نشد یه جای دیگ میشع . میخام بهت بگم ک هنوز اول راهی و نباید زود جا بزنی 

نگران نباش دقیقا منم برای مشاوره آرایشگاه و تبلیغات آرایشگاه کلی سوال داشتم.  سلام زیبایی رو پیدا کردم و از مشاوران سلام زیبایی مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. << اینجا کلیک کن - تبلیغات آرایشگاه سلام زیبایی >> ❤️❤️