2733
2734
عنوان

نوشته های دوران مجردی شوهرم

235 بازدید | 14 پست

یه دفتر پیدا کردم

مال یک سال قبل اینکه با من اشنا شه 

کلی شعر عاشقانه و راجع به دختر و اینا 

😔😔😔

احساس بدی دارم نکنه هنوز به اون فکر میکنه

رفتارش که اصلا جوری نیست که فک کنم دوسم نداره

ولی اون نوشته ها خیلی سوزناک بود 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اوووف منم ی دفترچه داشتم واسه قدیم نوشته بودم من و علی از هم جدا میشیم هیچ وقت الان یادم نمیاد علی کی بود😥😥😥😥🍭

علی بیا😫😫🍭

من گمت کردم🤕🤕☹🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
2738
اوووف منم ی دفترچه داشتم واسه قدیم نوشته بودم من و علی از هم جدا میشیم هیچ وقت الان یادم نمیاد علی ک ...

خخخ عاشقتم

زن،زندگــــــــــی،آاااازادیــــــــــ...                         برای دخــــــــــتری که آرزو داشت پسر بود

[QUOTE=121382121]اوووف منم ی دفترچه داشتم واسه قدیم نوشته بودم من و علی از هم جدا میشیم هیچ وقت الان یادم نمیاد علی ک ...[/QUOTE]

واقعن !!!

من يه دوس پسر داشتم اون كات كرد  كلي غصه و هي ب دوستش زنگ زدم بابا چي شد  من كاري نكردم    چرا يهويييي

خونه و ماشين داشت و پولدار بود !!! دلم خيلي سوخت و كلي حس عاشقي كردم   الان اسمش يادم نيس!!! 

ای کاش منم مشکلم انقد کم بود ک میشنستم ب عشقای قدیمی شوهرم فک میکردم!الان فک کنم چهارمین تاپیکی ک درمورد گذشته همسر میزنن!بخدا تو این مورد کسی بدترازمن نبوده ولی زندگیتونو بکنین قدرشو بدونین با این چیزا ذهن خودتونو خراب نکنین ک حال خوب زندگی خوب بخدا برا بعضیا حسرت..قدرشو بدونین

خدایااااااشکرت بخاطر همه چیز
خخخ عاشقتم

یادوم نیست کی بود فقط نوشتم از هم جدا نمیشیم😂🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
[QUOTE= 121382121 ]اوووف منم ی دفترچه داشتم واسه قدیم نوشته بودم من و علی از هم جدا میشیم هیچ وقت ال ...

😂😂😂تو هم مثل منی پس🍭😂

من همسرم قبل من نامزد داشت بخاطر دخالتای مادرشوهرم جدا شدن و ماهم سنتی ازدواج کردیم بعد عقدکلا درمورداون باهام دردودل میکرد حتی یبار سرشو گذاشت روشونم براش گریه کرد.ی تیشرت سفیدم باهمدیگ نوشتن روش عکس اینا کشیدن نگهش داشتم الان هست.یبارم بهم گف بهش زنگ بزن با گوشیت تامن صداشو بشنوم.عقدبودم اونموقع بزور بهم رسیده بودن بزور هم جداشده بودن وچن ماه بعدش بامن ازدواج کرد..والان همسرم داره ازم تشکر میکنه میگ خوب درکم کردی درکت باعث شد عاشقت بشم والان دوتا بچه داریمو خوشبختیم!این چیزا دیگ گذشته ب چیزای خوب فک کنین 

خدایااااااشکرت بخاطر همه چیز
2706