2733
2739
عنوان

تاحالا کسی بهش گفتن قلب جنین نمیزنه وباید سقط کنه ولی بعد ....؟

| مشاهده متن کامل بحث + 467 بازدید | 59 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منکه خودم بچه دوم نمیخواستم وبا قرص باردار شدم باورتون نمیشه هرجور که خواستم سقطش کنم نشد اصلا

اگرخدایی نکرده جواب سونومنفی بود بروبیمارستان بستری شو چون بازم خدایی نکرده عفونت جنین میگیره به بدنت اگر تب یا تب ولرز داشتی سریع بروبیمارستان هرکی هم که میگه کورتاژ خوب نیست خودش زجرتیکه جنین نکشیده که این حرفو میزنه ۲ تاسقط داشتم اولی کورتاژ کردم ۱۰ روزه پاک شدم دومی هم با قرص شد که اونم ۶۰ روز طول کشید  که دکترگفته بود تیکه با پری میوفته ولی نیوفتاده بود وخیلی زجرکشیدم 

2731
اصلا سقط و قبول نکن اگه قرار ب سقط باش خودش میفته کورتاژ نکن قرصم نخور  ممکنه شروع ب رشد کنه

شوهرم وخواهرم میگن شکمت چ قلمبه شده😞

نمیفهمم باورت نمیشه حتی ویارم ندارم هیچی نمیخورم

2738
من 16ابان پریود شدم ولی اصلا ابان ماه دخول نداشتیم..ینی باتوجه به ابان ماه الان باید9هفته باشم ..ولی ...

ايشالله كه بعد از ظهر ميري سونو و با خبر خوب مياي و قلبش ميزنه. واسه من تو بارداري قبليم كلا تو ٦ هفته رشدش متوقف شد و قلبش تشكيل نشد تا هفته ١١ هم به حساب خودم صبر كردم اصلا به لكه بيني و خونريزي نيفتادم هركاري ميكردم به خونريزي نميفتادم آخرشم دكتر واسم قرص نوشت با قرص سقط كردم. واسه منم گفتن اختلال كروموزومي بوده. نگران نباش عزيزم ايشالله همه چي خوب پيش ميره

ایشالا ک بزنه نفس اگه امروزم نزد دیگه صبر نکنی مث من خودتو بدبخت نکنی هی گفتن صبر کن صبر کن آخرم رشد ...

جدی ،،راستی شما همون که دوقلو باردار بودین چیشد؟؟؟سقط شد توخونه؟

اگرخدایی نکرده جواب سونومنفی بود بروبیمارستان بستری شو چون بازم خدایی نکرده عفونت جنین میگیره به بدن ...

راستش همش احساس تب دارم بیحالم حس میکنم استخونام درد میگیرم ..اتفاقا منم احتمالش دادم دارم عفونت میگیرم

2706