2733
2734
عنوان

ختم مجرب سوره واقعه ویژه فردا شب

1161 بازدید | 55 پست

سلام دوستان

ختم سوره واقعه برای رزق و روزی و گرفتن حاجت خیلی توصیه شده و احتمالا باش اشنا هستین

این ختم به این صورته که وقتی روز اول ماه قمری دوشنبه باشه شروع میشه به این صورت که شب اول یکبار سوره واقعه خونده میشه شب دوم دو بار تاا شب ۱۴ چهارده بتر خونده میشه

این ختم اونقدر مجربه که حتی اگه تو روزای دیگه خونده بشه یا اصلا یکباره تمام این تعداد یعنی ۱۰۵بار خونده بشه هم خوبه و حاجت میده وای اصل شرایطش اینه که بالا گفتم.

حالا فردا شب شب دوشنبه است و اول ماه قمری دوستانی که حاجت دارن بنظرم فرصت خوبیه که این ختم رو شروع کنن.

از روز دوشنبه باید شروع بشه نه فردا شب

اقا جان به خدا غریب شده ایم پسرفاطمه,هرکی از راه میرسه توی سرمون میزنه,کسی که اقاش بالا سرش نباشه توی سرش میزنن,قربانت شوم حجه بن الحسن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

این ختم ۱۴ روزه س

رور اول یکی روز دوم دوتا روز سوم سه تا الی اخر

روز چهاردهم باید ۱۴ خونده بشه

یه دعایی هم هست پنج شنبه ها باید بعد از تموم شدن ختم خوند

اقا جان به خدا غریب شده ایم پسرفاطمه,هرکی از راه میرسه توی سرمون میزنه,کسی که اقاش بالا سرش نباشه توی سرش میزنن,قربانت شوم حجه بن الحسن

عزیزم فردا شب که یکشنبست

شکستم .... آنقدر آھسته که صدای شکستنم  کسی  را آزار نداد...صدای شکستنم را فقط دیوارھای اتاقم شنیدند...صدای شکستنم را قلم و کاغذ شنیدند‘ و شعــر پس  دادند ... صدای شکستنم را خدا شنید و سکوت جواب داد...می دانی؟  فقط بغض میکنم ..این سخت تر از ھرچیزست بغض داشته باشی و بخندی .... خیالت راحت! از درون شکستم ...صدای شکستنم را ھیچ کـس نفھمید💔
این ختم ۱۴ روزه س رور اول یکی روز دوم دوتا روز سوم سه تا الی اخر روز چهاردهم باید ۱۴ خونده بشه یه ...

چه دعایی عزیزم؟ 

شکستم .... آنقدر آھسته که صدای شکستنم  کسی  را آزار نداد...صدای شکستنم را فقط دیوارھای اتاقم شنیدند...صدای شکستنم را قلم و کاغذ شنیدند‘ و شعــر پس  دادند ... صدای شکستنم را خدا شنید و سکوت جواب داد...می دانی؟  فقط بغض میکنم ..این سخت تر از ھرچیزست بغض داشته باشی و بخندی .... خیالت راحت! از درون شکستم ...صدای شکستنم را ھیچ کـس نفھمید💔
2706