2737
2739

سلام شوهرم ی کار اشتباه رو انجام داده و من میخوام بچزونمش بنظرتون چ شریط بذارم خونه بنام منه. حق تمکین و خروج از کشور و تحصیل و کار رو دارم .ب نظرتان اینو بگم ک هر چی داره نصفش بمن برسه ؟؟ یا حق طلاق .بیشتر میخوام وجع مالی داشته داشته باشه لطفا ایده بدید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ی کیلو طلا بخره😐😐😐😐چ مادی هستی باو گذشت چی میگه پس

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...
2728
2738

واقعا چیکار میکنید شوهرتون خونه رو بنام شما میزنن!! من هرچی میگم هر دفعه یه بهانه میاره

آلبالوهای مامان دوستون دارم🧸🍒🐤 🍭 🌸 میرسد آن روز ک چرخ بر مدار حق بگردد💖 روزی از میان این همه درد امید می روید🧚‍♀️
 نمیشه

کار نشد نداره،دوسش نداری کاملا حس میشه

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...
2706