2737
2739
عنوان

دردام هر هفت دقیقه یکباره دارم میمیرم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 657 بازدید | 42 پست
چرا موندی تو خونه خب ب و بیمارستان شوهرت چه بیخیال رفته سر کار

مادرشوهرم پیشمه

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  ان شالله ظهور آقامون صاحب الزمان(عج)💟اللهم عجل لولیک الفرج💟نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش …
نیاید میرفت سر کار امروزو مرخصی میگرفت میموند زنش ک زایمان کرد بعد میرفت

چی بگم ولی آن‌قدر هم بی خیال نیس ..شاید واقعا شرایطشو نداشته مرخصی بگیره 

-اگه من نباشم صبح کی بیدارت میکنه؟                                  +شاش😅😅😐😐   من یه دخترم از جنس خرداد، مغرور و شیطون ‌..از اونایی که تیپ دخترونه و خاص میزنن عطر تلخ و مردونه دوس دارن..                 ۹۹/۹/۱۰میبینمتون(فان)😅🤪🤭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام مری😃😃

سلام عزیزم✋😍

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
2728
نیاید میرفت سر کار امروزو مرخصی میگرفت میموند زنش ک زایمان کرد بعد میرفت

نمیشه مدرس هست نمیتونه بچه هاشو ول کنه 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  ان شالله ظهور آقامون صاحب الزمان(عج)💟اللهم عجل لولیک الفرج💟نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش …
سلام عزیزم✋😍

مری ببین چقدر خوبم من چشم بصیرت دارم پیدات کردم ❤❤

🤲خدایا خیلی انتظار سخته اینکه ندونی باید منتظر باشی یا بیخیال بشی ، خدایا هیچ وقت هیچ زنی رو ناامید نکن از مادر شدنش😔چون درد داره اینکه آدم ندونه قراره مادر بشه یان ،از ی جایی ب بعد خودشو میزنه ب بیخیالی ولی این بیخیالی نیس حس ناامیدی هس ک تو وجود اون زن ایجاد شده😢خدایا ب همه منتظرا بچه بده ب منم بچه بده ۵ سال شد دیگه خسته شدم همسرمم ازم سرد شده دلش بچه میخواد حق داره خدایا خودت دل همسرمو شاد کن
2738
چقدر خوبه اینجوری زاییدن  درداتو تو خونه ببری  بعدشم‌بری بیمارستان ماما همراهم داشته باشی ...

وای خواهر منم خیلی فانتزی نگاه میکردم ولی الان دلم میخواد هرکی جلومه رو معذرت میخوام معذرت میخوام ج ر بدم😣😥

وای خواهر منم خیلی فانتزی نگاه میکردم ولی الان دلم میخواد هرکی جلومه رو معذرت میخوام معذرت میخوام ج ...

😁 دیگه چاره ای  نیس دردیه که از قدیم الایام همه  بردن و زاییدن  

مهم اینه که تو هم موفقیت آمیز این مراحلو  پشت سر بزاری  

فقط بگو خوب بخیه بزنن

هرچی حاجت دله تموم میشه هرچی که خدا بخادهمون میشه
😁 دیگه چاره ای  نیس دردیه که از قدیم الایام همه  بردن و زاییدن   مهم اینه که تو هم ...

ان شالله😭

آره باید بگم😎😂

عزیییزم ،منم دقیقا ۲۶ روز پیش زایمان کردم

حال الانتو میفهمم ،هم خوشحالی دردات شروع شده و هم ترس زایمان😥

من هر ۳ دقیقه یه بار شد دردم ،رفتم بیمارستان گفتن ۸ سانتی😅،یه ساعت بعدشم دخترم بغلم بود😍

عزیزم برات سوره انشقاق خوندم ،انشالله به سلامتی و راحتی زایمان کنی

الان که خونه ای ،سوره انشقاق و دعای نادعلی زیااااد بخون

عزیییزم ،منم دقیقا ۲۶ روز پیش زایمان کردم حال الانتو میفهمم ،هم خوشحالی دردات شروع شده و هم ترس زای ...

وای ممنون عزیزم خیلی خوبی 🌹🌹🌹

2706