2737
2734
عنوان

کسی با دمنوش لاغر شده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3901 بازدید | 33 پست
می دونید این ادویه ها ترکیب چند نوع هست و همش باید گرم به گرم گرفته شه  پس بزارید من استفاده اش ...

شوهرمن پارسال یخ معجون ترکیب رازیانه زرد چوبه دارچین و زنجبیل و یه چیز دیگه از عطاری گرفت. جلو چشم خودش آسیاب و ترکیب کردن. مثلا چربی سوز بود

دوماه مصرف کرد. نتیجه ش شد زخم معده. و پرکاری تیروئید

یا از اول دل به رویایی نبند،  یا بر این رویای ویران گریه کن
خود من پودر زردجوبه پودر دارچین پودر زنجبیل و.پودر زیره رو با هم ترکیب کردم با یه ذره عسل ،بعد روزی ...

اره اینام ادویه اس ولی بیشتر از اینه ترکیباش مثلا فلفل داره ،زنیان و ..... که تو لیستی هستش این بنده خدا هم  همینجوری به من گفت پولکی نبود که بخواد به ازای این کار پولی ازم بگیره برا همین گفت شاید  نتیجه بگیرم چون شخصی استفاده کرده بود  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
هزینش زیاده؟

نه اونقدرها یعنی نزدیک 50 تومان  یا  بیشتر ولی برای مدت چندین ماه همش ترکیب ادویه اس مثلا چیزی که تو ذهنمه زنیان،فلفل،سیر،زنجبیل،دارچین،زیره،...... همش رو باید ده گرم و 5 گرم طبق دستور استفاده کنی و قاطی کنی و آسیاب بعد مثل دمنوش میخوری 

2738
هزینش زیاده؟

دیروز رفتم رو وزنه دو کلیو کم شده بودم از اخرین بار که رفته بودم رو وزنه نمی دونم آثار این دمنوش بود یا نه از قبلش  ولی وزن واقعی رو  وسط بهمن میرم از امروز  شروع کردم صبح ناشتا یک لیوان آب کرفس

اسی هر روز صبح ناشتا آب گرم لیمو ترش یا آبلیمو با خاکشیر بخور فقط ناشتا...... شوید خشک هم بریز تو ماست بخور چربی سوز هست 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
2706