2752
2734
خو اعتقادات ینی درچیه مذهبی ؟من دووووس این بحثارو

چه مذهبی چه سیاسی چه...بخصوص مذهبی.بنده به مذهبم و دینم علاقه دارم ولی از نظر من شخصیه.کسی خواست بپذریره خودش عقل داره نخواست هم به من و ما ربطی نداره که بهش گیر بدیم.

عزیزم در چهارچوب اخلاق با پسرهای فامیل،همکلاسو...خوش برخورد باشی چنان خواستگار دورتو میگیره که نگو،ا ...

باورت میشه من تاخوش برخورد کردم پیشنهاد دوستی دادن حتی ۲سال کوچیکتر ازخودم🙄🤦‍♀️اما خب تو دانشگاه همه دنبال دوستی ان نه ازدواج 😬😂

برنده اونه که می تونه آروم و خونسرد بجنگه🎶👊🏼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

باورت میشه من تاخوش برخورد کردم پیشنهاد دوستی دادن حتی ۲سال کوچیکتر ازخودم🙄🤦‍♀️اما خب تو دانشگاه ه ...

فقط نباید بهشون رو بدی ک درخواستهای ناجور بکنن فقط لبخند روی لب ،خوش برخورد از سر پسرا این رفتار زیاده

خیلی بهش گفتم التماس کردم بیاد بیرون نیومد دیگه نمی گم بیشتر از این ارزش خودمو نمیارم پایین ولی گفتم ...

بابت از این ابی گرم نمیشه چرا ازدواج نمکینی که تو ویلا روبروی ویلای بابات نبینیش  

2731
فقط نباید بهشون رو بدی ک درخواستهای ناجور بکنن فقط لبخند روی لب ،خوش برخورد از سر پسرا این رفتار زیا ...

بله همینطوره تمرین نیاز داره🤦‍♀️😑😂

برنده اونه که می تونه آروم و خونسرد بجنگه🎶👊🏼

وقتی میگی مقایسه با عروستون میکرده

من حس میکنم حرف خواهراشه و  تاثیر پذیزی   داشته از اونا

بین عقلو احساسش گیر کرده

خیلی دوستت داره   ولی مخاد عاقلانه تصمیم بگیره.

نمدونم تا چ حد درسته

وقتی میگی مقایسه با عروستون میکرده من حس میکنم حرف خواهراشه و  تاثیر پذیزی   داشته از اون ...

من که مدتیه به خودم می گم اگه یه درصد دوستم داشت همچین کاری نمی کرد حالا یه وقتا میاد تو اینستا برای استوریایی که عکس خودمو می زارم قلب می زاره منم اصلا جوابشو نمی دم یا اینکه منو تگ می کنه بعد از فالوورای دیگش می پرسم می گن نه همچین چیزی برای ما نفرستاده مثل اون دفعه یه آرایشگاه معروف که به تو محله ماست رو برام تگ کرده بود نمی فهمم معنی این کاراشو 

شایدم بنده خدا مشکل جنسی داشته باشه،یا اینکه تو سالهای قبل کسی تو زندگیش بوده الان ازش بارداره گفته ...

اتفاقا یه بار اینو گفت من باور نکردم حتی دو سال پیش هم بهش گفتم گفت اذیتم نکن من زن و بچه دارم زنم رو هم دوست دارم در صورتی که فردای روزی رو که باهام کات کرد وقتی من التماسش می کردم گفت با تو که تموم شد این زنیکه رو هم که زندگیمو خراب کرد و نزاشت به تو برسم و بارداریشو بهونه کرد و سوژه کرد برام زندش نمیازرم همچین نیست و نابودش کنم ولی من هنوز که هنوزه باور نکردم 

2706