2737
2739
خیلی بده که مجبورم خیلی وقتا ببینمش

آخر دلیل رفتاراشو نفهمیدی:؟

فقط 25 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست مهربونم میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنی🌹🌹تیکر تولد دو سالگی قلب مامانه😍😍انشالله خدا به حق آقا امام زمان به زودی دامن همه منتظرا ها رو سبز کنه 🙏🏻🙏 من ریختم در رگ تو شیره جان ❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🌹این هم نفسی چه حس و حالی دارد🌹در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤                                                       
  • با خودم گفتم بزار ببخشمش این همه تنفر برا چی خودم اذیت می شم به خدا دو سال و نیم از دوریش عذاب کشیدم صبح تا شب گریه کردم از خدا می خواستم برشگردونه مریض شدم اصن اعتماد به نفسم پایین اومده بود همش می گفتم حتما زشتم منو نخواسته حتما کس دیگه اومده تو زندگیش تلفن زنگ می خورد می گفتم خبر نامزدیشو می خوان بدن خیلی سخت گذشت خیلی ولی به زور دوباره خوب شدم و حس انتقام و ... جاشو گرفت از اینکه حالشو می گرفتم و تو جمعا می گفتم ازش متنفرم حالم خوب می شد
  • دیروز سر مزار خالم که اومد من نشسته بودم چایی می دادم خیلی هوا سرد بود یهو گفتم سارگل ولش کن نمی خواد ببخشیش ولی سعی کن این رفتارتو درست کنی برای اولین بار نیومد جلو من کنار قبر نشسته بودم نشست کنارم فاتحه داد و رفت ولی من تو جمع صداش کردم داد زدم امیییییییییر جا خورد همونجوره که پشتم بهش بود استکان چای و نشونش دادم یعنی از جامم بلند نشدم گفتم بیا اینو بگیر اومد سریع گرفت اصن استرسی شد یه لحظه معلوم بود ولی بعدش دیگه حتی نگاهشم نکردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آخر دلیل رفتاراشو نفهمیدی:؟

نه هرگز نفهمیدم به مهمه هم می گفت من می خوامش اون منو نمی خواد ولی خودم می دونستم برعکسه اصن نمی دونم چرا ولم کرد فکرشو کنم دو روز قبل از اینکه ولم کنه خانوادمو دعوت کرد خونشون کلی تدارک دیده بود و ...

اگه به رابطه فامیلی تا این حد نزدیکی دارین و بخاطر چایی صداش کردی نه جانم بد نشد 

ولی بخاطر این اقا تا الان ازدواج نکردی؟

‏همه فکر میکنن من رازدارم ولی واقعیت اینکه من یادم میره چی گفتین🤦🏻‍♂️😂
2740
نه هرگز نفهمیدم به مهمه هم می گفت من می خوامش اون منو نمی خواد ولی خودم می دونستم برعکسه اصن نمی دون ...

یعنی بخاطر اون تا الان ازدواج نکردی؟

فقط 25 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست مهربونم میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنی🌹🌹تیکر تولد دو سالگی قلب مامانه😍😍انشالله خدا به حق آقا امام زمان به زودی دامن همه منتظرا ها رو سبز کنه 🙏🏻🙏 من ریختم در رگ تو شیره جان ❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🌹این هم نفسی چه حس و حالی دارد🌹در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤                                                       
نه هرگز نفهمیدم به مهمه هم می گفت من می خوامش اون منو نمی خواد ولی خودم می دونستم برعکسه اصن نمی دون ...

از این کارش خوشم اومد 

حداقل شان تورو حفظ کرده جلوی اشناها

‏همه فکر میکنن من رازدارم ولی واقعیت اینکه من یادم میره چی گفتین🤦🏻‍♂️😂

به هر کسی که یهت گفت میگن تو ردش کردی بگو یه بار قانونی ورسمی اومده خواستگاری خونمون که از طرف من جواب میده ؟؟بعد بگو توهمی فکر کنم چون از کجا به جای من نطرمو میدونه

بنظرم تمام كاربراي سايت ك زياد انلاين هستن تنهايي عميقي دارن

عمش چند بار بهم گفته تو رو خدا باهاش حرف بزن سر مثلا فلان مساله اون خیلی تو رو دوست داره اصن اسم هر دختری رو می بریم می گه نه اون دیگه کیه ولی اسم تو رو میاریم اصن حالش دگرگون می شه می گه بهترین دختر دنیاس عمش می گفت به خاطر مشکلاتی که عروسشون اورد واسشون خانوادش یه مدت گیر دادن زن نگیر عروس نمی خوایم الان التماسش می کنن می گن مدیونی اگه سارگل و می خوای و نگی ولی اون می گه سارگل لیاقتش یه ادم بهتر از منه

2706