2733
2739
عنوان

کسی بچشو مشاوره کودک برده؟

2422 بازدید | 25 پست

دخترم چهارسال و ده ماهشه . میشه گفت اججتماعیه اما یه اخلاقایی هم داره. مثلا بچه هایی که جدید میبینه اسماشونو یاد میگیره اما خجالت میکشه صداشون بزنه یا بردمش کلاس موسیقی مربیش میگه وقتی اشتباه میزنه دیگه قهر میکنه و جواب هیچکسو نمیده ارتباط نمیگیره. خودش میگه خجالت میکشم . گفتم دیگه نمیبرمت میگه میخوام برم. کلاس ژیمناستیکم میره . خیلی جدیه واسه همین شوخی و خنده تو کلاس نمیکنه. میترسم مشکل براش پیش بیاد بعدها به نظرتون ببرمش مشاوره؟

هرچه خدا خواست همان میشود هرچه دلم خواست نه آن میشود

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

بردنش ضرر نداره من شنیدم خیلی خوبه. برادر من بچه 15 ماهشو برده بود به دلایلی. روانشناس نیم ساعت با بچه بازی کرده بود و گفته بود سالم و مشکلی نداره فقط خجالتیه

خدایا...! رگ گردنو بیخیال... بغلم کن... دارم میفتم!

نه رفتارشو به روش بیار نه بهش بگو خجالتی . من خودم شدیدا خجالتی بودم الآنم دخترم هم خجالتیه ولی به مراتب بهتر از منه . با مهد رفتن خیلی از رفتاراش بهتر شده به جمع که عادت کنه خلق و خوی اجتماعی میگیره نگران نباش

من بردم خیلی خوبه.. قشنگ خودشون با بچه حرف میزنن و کمکش میکنن مشکلشو حل کنه چندتا نکته هم به والدی ...

واقعا؟ یعنی مشکل بچه رو متوجه میشن؟ و حل میکنن؟

2738

من روانشناس کودک هستم،  اینکه برای تربیت صحیح با یه روانشناس در ارتباط باشی واقعا مفیدِ...یا حداقل کتابهایی در زمینه فرزند پروری مطالعه کنید..اما در مورد مطلبی که گفتید

مدیریت کلاس با معلم...اون معلم باید روشهای ایجاد ارتباط رو اجرا کنه که بچه ها با هم آشنا بشن

دوم اینکه وقتی یه جایی به مشکل میخوره سریع مشکل رو حذف نکن

بزار خودش رو تطبیق بده و یاد بگیره خودش مشکلش رو حل کنه

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
دختر منم چهار سالشه فوق العاده مودب و حرف گوش کنه تنها موردی که اذیتم میکنه اینه که اصلا اجتماعی ن ...

نه دختر من با بچه ها دوست میشه و بازی میکنه مشکل اینجاس که حس میکنم خودشو پایین تر میدونه

من روانشناس کودک هستم،  اینکه برای تربیت صحیح با یه روانشناس در ارتباط باشی واقعا مفیدِ...یا حد ...

بله حس میکنم مربی نمیدونه چجوری بچه رو بیاره تو راه  . و اینکه دخترم جلسات اول هیچ مشکلی نداشت اما الان دو نفر بزرگتر از خودش وارد کلاس شدن و خب بهتر عمل میکنن از اون موقع اینجوری شده

بله حس میکنم مربی نمیدونه چجوری بچه رو بیاره تو راه  . و اینکه دخترم جلسات اول هیچ مشکلی نداشت ...

براش داستانهایی بخونید از بچه ها یا حیوانات کوچولویی که کارهای بزرگی انجام دادن

بچه ها از داستان ها خیلی خوب تاثیر میگیرند

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
من روانشناس کودک هستم،  اینکه برای تربیت صحیح با یه روانشناس در ارتباط باشی واقعا مفیدِ...یا حد ...

و اینکه کتاب میخونم و رشتمم هم علوم تربیتی بود در دانشگاه اما گاهی احتیاج دارم که کسی راهنمایی کنه 

براش داستانهایی بخونید از بچه ها یا حیوانات کوچولویی که کارهای بزرگی انجام دادن بچه ها از داستان ها ...

بله با قصه و کتاب خیلی ارتباط میگیره و همین کارو هم میکنم . میخواستم بدونم مشاور کودک اگه بچه مشکلی داشته باشه ریشه یابی میتونه بکنه ؟

بله با قصه و کتاب خیلی ارتباط میگیره و همین کارو هم میکنم . میخواستم بدونم مشاور کودک اگه بچه مشکلی ...

بله عزیزم ریشه یابی میشه البته از اطلاعات والدین، بازی هایی که بچه تو اتاق درمان انجام میده، نقاشی هایی که تو اتاق درمان میکشه و...

2706