2737
2739
عنوان

دیشب

284 بازدید | 21 پست

به شوخی بخدا قسم کاملا ب شوخی از روی شادی و عشق ب همسرم گفتم دیگ باید نی نی رو بزنم گفت یکی بزنی یکی هم میخوری...از دلم بیرون نمیره حرفش...انگار من جدی گفتم ک اون فوری دلمو شکوند

بعضی مردا اینجورین

انگار اونا ساختنش ۹ماه توشکمشون بوده

تف🥴💦کاربری چهارممه شماره والدین به فنادادم همینک با شماره  نامحرم میام سایت🤣🤣                                         آهای خوشگل خانومی که ازمن بدت میادهر طرف میرم دنبالم میایی و گزارش میزنی برام، من عاشقتم تانکرعقده🤪🤣                       پسرمادرت😒میگن که** بنده هم آفت جونم🤯 هم نامهربونم 🤠هم قَدرت ندونم 😮هم بادیگرووونم🤪پس درخواست دوستی نده تا مورد ظلم واقع نشوی😎                    تمام شخصیتی که ازمن تواین سایت میبینین درواقع شخصیت اصلی من نیست! تونمیتونی منُ بشناسی مگر اینکه من خودِ واقعیم رو بهت نشون بدم✌ اینو از خودت مطمئن باش...            

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بیخی بابا

دوست داری دعوا درست کنی

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              
2738

یعنی چی نی نی رو بزنم مگه هنوز تو شکمت نیست 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

خب این چی بود گفتی

من یبار شوهرم گفت من جدی گرفتم لهش کردم😅

البته پسر من شش سالشه خدایی اذیت میکرد

اینم گفت شیطونه میگه بگیرم لهش کنم

منم گفتم شیطونه به منم میگه تورو له کنم تا میخورد لهش کردم🤣😅🤷‍♀️

بعضی مردا اینجورین انگار اونا ساختنش ۹ماه توشکمشون بوده

بازم پكوندنت🤣🤣🤣🤣🤣اينبار با شماره كى اومدى🤣🤣🤣🤣🤣❤️❤️

وقتے ارزش واقعے خودت رو بفهمے، ديگہ بہ ڪسے تخفيف نميدے...✨🌸
2706