2733
2734

کی متوجه شدید باردار هستید و اولین علایمتون چی بود؟

دل عروس شکوندن تاوان داره خدایا سپردم به خودت انتقام من را خودت با عروس دومشون بگیر

💦🤦‍♀️

تف🥴💦کاربری چهارممه شماره والدین به فنادادم همینک با شماره  نامحرم میام سایت🤣🤣                                         آهای خوشگل خانومی که ازمن بدت میادهر طرف میرم دنبالم میایی و گزارش میزنی برام، من عاشقتم تانکرعقده🤪🤣                       پسرمادرت😒میگن که** بنده هم آفت جونم🤯 هم نامهربونم 🤠هم قَدرت ندونم 😮هم بادیگرووونم🤪پس درخواست دوستی نده تا مورد ظلم واقع نشوی😎                    تمام شخصیتی که ازمن تواین سایت میبینین درواقع شخصیت اصلی من نیست! تونمیتونی منُ بشناسی مگر اینکه من خودِ واقعیم رو بهت نشون بدم✌ اینو از خودت مطمئن باش...            

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چی شده ؟

شوهرندارم😂

تف🥴💦کاربری چهارممه شماره والدین به فنادادم همینک با شماره  نامحرم میام سایت🤣🤣                                         آهای خوشگل خانومی که ازمن بدت میادهر طرف میرم دنبالم میایی و گزارش میزنی برام، من عاشقتم تانکرعقده🤪🤣                       پسرمادرت😒میگن که** بنده هم آفت جونم🤯 هم نامهربونم 🤠هم قَدرت ندونم 😮هم بادیگرووونم🤪پس درخواست دوستی نده تا مورد ظلم واقع نشوی😎                    تمام شخصیتی که ازمن تواین سایت میبینین درواقع شخصیت اصلی من نیست! تونمیتونی منُ بشناسی مگر اینکه من خودِ واقعیم رو بهت نشون بدم✌ اینو از خودت مطمئن باش...            
2728

من پنج شنبه دوتا بی بی چک زدم در کمال ناباوری مثبت شد خیلی سریع چون تنبلی تخمدان کم داشتم 10ماه اقدام بودم نشد قرص هم نمیخوردم ولی فقط یه ورق متفورمین خوردم یه ذره ورزش و الان از ازمایشگاه میام

2738
من پنج شنبه دوتا بی بی چک زدم در کمال ناباوری مثبت شد خیلی سریع چون تنبلی تخمدان کم داشتم 10ماه اقدا ...

مبارکه🥰🥰🥰🥰🥰🥰

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱
یه بی بی چک پیدا کردم برا اولین بار گفتم بزارم ببینم چطور میشع باهاش کارکرد مثبت شد😐

😂😂😂😂😂😂

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱
بی بی عمودی زدم مثبت شدم بعد رفتم ازمایش گفت مکوکه زود اومدی سه روز بعدش رفتم کامل مثبت شد بد ویار ...

از کی احساس کردی بارداری ؟ قبل عادت ماهیانه حس می کردی ؟ 

دل عروس شکوندن تاوان داره خدایا سپردم به خودت انتقام من را خودت با عروس دومشون بگیر
2706