2733
2739
عنوان

کمک

129 بازدید | 16 پست

بچه ها کسی میدونه ورودی حوزه علمیه به چه شکلیه؟

به نظرتون قم درس بخونیم بهتره یا شهر خودمون؟

اگه اطلاع دارید راهنمایی کنید

ندانم مومنم یا کافر هستم/هرچه هستم حسین را میپرستم

دنبال پول هستی نرو

شهرخودت بخون

تف🥴💦کاربری چهارممه شماره والدین به فنادادم همینک با شماره  نامحرم میام سایت🤣🤣                                         آهای خوشگل خانومی که ازمن بدت میادهر طرف میرم دنبالم میایی و گزارش میزنی برام، من عاشقتم تانکرعقده🤪🤣                       پسرمادرت😒میگن که** بنده هم آفت جونم🤯 هم نامهربونم 🤠هم قَدرت ندونم 😮هم بادیگرووونم🤪پس درخواست دوستی نده تا مورد ظلم واقع نشوی😎                    تمام شخصیتی که ازمن تواین سایت میبینین درواقع شخصیت اصلی من نیست! تونمیتونی منُ بشناسی مگر اینکه من خودِ واقعیم رو بهت نشون بدم✌ اینو از خودت مطمئن باش...            

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
برای خودم نمیخوام برای مادرم

اهان

شهرخودتون بهتره

تف🥴💦کاربری چهارممه شماره والدین به فنادادم همینک با شماره  نامحرم میام سایت🤣🤣                                         آهای خوشگل خانومی که ازمن بدت میادهر طرف میرم دنبالم میایی و گزارش میزنی برام، من عاشقتم تانکرعقده🤪🤣                       پسرمادرت😒میگن که** بنده هم آفت جونم🤯 هم نامهربونم 🤠هم قَدرت ندونم 😮هم بادیگرووونم🤪پس درخواست دوستی نده تا مورد ظلم واقع نشوی😎                    تمام شخصیتی که ازمن تواین سایت میبینین درواقع شخصیت اصلی من نیست! تونمیتونی منُ بشناسی مگر اینکه من خودِ واقعیم رو بهت نشون بدم✌ اینو از خودت مطمئن باش...            
2738
ابجی منم دوست دارم برم حوزه  باید چه نکاتی رو رعایت کنیم یا چه کارایی انجام بدیم تا قبول کنن ...

عزیزم مادرم میخواد بره

البته پدرم هم طلبس

فک کنم آزمون و مصاحبه داره

ندانم مومنم یا کافر هستم/هرچه هستم حسین را میپرستم
2706