2737
2734
عنوان

تقصیر منه یا مادرشوهرم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2150 بازدید | 111 پست
سری بعد یرشرت بپوش اومد بگوسرزده اومدی نتونستم لباس بپوشم تامام... مادرشوهرمن حتی درم نمیزد..

مامان منم 30سال با مادرشوهر زندگی کرد

عن خانوم هیچ وخ در نمیزد مث گاو میومد تو 

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

مادرشوهر منم همینطوره بعضی وقتا لباس بلند میپوشم بدون شلوار میگه زشته ادم باید شلوار بپوشه.یا اگه چیزی نگه انقدر بد نگاه میکنه .حالا تو خونه خودمون میپوشما

مَنم و یِ عآلَمه‍ روزآی خوبْ کِ دَر انتظآر مَننـْ

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مامان منم 30سال با مادرشوهر زندگی کرد عن خانوم هیچ وخ در نمیزد مث گاو میومد تو 

بدم میاااادخیلییی

خدایاخودت بساز توبسازی قشنگتره...😍یه صلوات باقلبای پاکتون مهمونم کنین ودوست داشتین یه حمدبرای سلامتی خواهرم بفرستین😍😘

بعد گف فلانی گفته عروست اله ..عروست اینجوریه اونجوریه(تهمت ناروا)خلاصه خیلی گفت خیلیییی ..من لباسای پسرمو تنش کردم و رفتم کاردرمانی..دیروز رفتم یکم گوشت و برنج خریدم اینارو دستم دید اتیییییش گرفت 

اومد در خونمون دادددو بیداد که اول در خونتو تمیز کن بعد برو پلاستیکارو پرررر کن ...

گفتم در خونم تمیزه پسرت درو رنگ کرده رنگار ریخته زمین پاکم نمیشه بعد شرو کرد به فحش دادن به خانوادم من در بستم هللل داد اومد داخل جنجال به پا کرد...

حالا پررو دو دیقه بعد اومده به حالتی ک به کلفتت دستور بدی میگه برو فلان کارو بکن فلان چیزو میخوام ناهار درست کنم منم ماش اوردم گذاشتم یه گوشه و گفتم برا خودتون درست کنید بعد

2731

مقصر اصلی ایشونه ولی شماهم میتونستی باحرفای منطقی تری جوابش رو بدی و دخالتش رو تموم کنی

اینکه مشکل بچت رو پیش کشیدی و انداختی گردن ایشون کامل حرف درستی نبودی

خانه ات را باد برد..توهنوزم نگران وزش باد در موی منی؟؟؟
گفتم تو خونم اینجوری راحت ترم...بعد شرو کرد گفت برو نماز بخون قران بخون ..من چیزی نگفتم بعد میگه مرد ...

چه بی ادب

اصلا نمیتونم تصور کنم کسی اینجور به یکی دیگه بگه 

چرا گریه کردی؟؟؟؟این نشونه ضعفه و به هدفش رسوندیش

میگفتی این من بودم که تو تربیت شما ناموفق بودم که بعد از ده سال هنوز به شما احترام و حفظ حریم شخصی یاد ندادم

وا عجب مادرشوهر حسودی داری حالا مادرشوهره من لباس زیرمو تو تنم دیده میگه وای چه خوشگله چه رنگش قشنگه 🤣

حسرت چیزایی رو میخوری که دیگه برنمیگرده و تا آخر عمر میشه حسرت 🙃
2738
شوهرت هیچی ب این مادر نمیگه واقعا؟؟توقع داره تو خونه با چادر بگردی؟؟حتما توقع داره اتاقتم از شوهرت ج ...

مادرشوهره من الان 3ساله تا منو میبینه میگه شبا چجوری میخوابید

میگم رو تخت

میگه بچم اذیت میشه بذار رو زمین بخوابه جداگونه

ینی هربار منو ببینه میپرسه ها😀😀😀😀

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
وای یبارمن تاپ شرت بودم مادرشوهرم اومدخونم طبقه ی پایینم..گفت چرااینجوری میگردی تواحترام نمیزاری ب م ...

لایک واقعا خوب جوابشو دادی چ فکری میکنن تو پوشش عروس دخالت میکنن اونم تو خونه ی خودش؟؟

گورستان ها پر از افرادی است که روزی گمان میکردند چرخ دنیا بدون آن ها نمیچرخد
بدم میاااادخیلییی

من اولین شرطم برای شوهرم خونه ی جدا بود

بس که دیدم چقد مامانم بدبختی کشید

2706