2733
2734
عنوان

تلویزیون چه مارکی بردارم برا جهازم .هرکی یک نظر میده

| مشاهده متن کامل بحث + 2181 بازدید | 66 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم یخچال من سوزانه ۷  سال پیش خریدم برا جهیزیه واقعا به معنی واقعی آشغاله توش پره آب میشه ها ...

دیشب خریدم پایین منم فریزره آبسردکن وسطشه

ارزو میکنم هرکی هرچی دلش میخاد بهش برسه ❤
2728
عزیزم tcl  خوبه دوو هم همینطور و ایکس ویژنم خوبه هم برندای معتبرین هم شناخته شدن ولی راستش سوزا ...

یخچال سوزان خریدم دیشب

دیشب خریدم پایین منم فریزره آبسردکن وسطشه

مبارک باشه

آره برا منم همینه. انشالله که برای شما خوب در میاد شاید بعضیاش مشکل دار باشن

عضو گروه زرد. وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲ هدف اصلی ۵۹
2740
دوو جشنواره داره تا یک ماه دیگه تمومه نمی‌دونم ال‌جی سامسونگ اکسورژن دوو...بردارم؟؟

مارشال ما داریم خیلی عالیه کیفیت صدا همه چی 

خانه دونفـ👩‍❤️‍👨ـره ما در تاریخ ۱۳۹۹/۸/۱👨‍👩‍👦سه نفر شد (آرمان کوچولو) و قراره یه فندق دیگه در تاریخ 1402/12/25به جمعمون اضافه بشه (آریان کوچولو) 🤰و بشیم چهار نفره 👨‍👩‍👦‍👦خدایاشکرت🌹🌹کوچولوی مامان خوش اومدی🥰🥰

تلویزیونم الی جیه واقعا خوبه

یخچالمم سامسونگ اونم واقعا راضیم

به هر چی میپرستید بیخیال اسم کاربری من بشید هنوز که هنوزه خودمم نمیدونم برای چی این اسمو گذاشتم نه خودم سیگار میکشم نه سیگار دوست دارم نه شوهرم سیگار میکشه😫😫😫😫😫ممنون میشم لایک نکنید❤

بنظر من ال جی یا سامسونگ بدون گارانتی بخر با همین پول. ما چهار سال پیش تلویزیون ال جی 7 تومنی رو بدون گارانتی 4.5 خریدیم خیلی راضی هستیم. یخچال و بقیه چیزا هم همینطور. ولی برای هرکدوم 100 هزار تومن دادیم نمایندگی سام سرویس 2 سال گارانتیشون کرد که اصلا استفاده نشد

من شنیدم مارک الجی تقریبا دوساله اصلیش وارد نمیشه همه واردات چینه

من تقریبا یک ماه پیش یخچال دوقلو التتو بر داشتم.قطعاتش و موتورش مال شرکت سامسونگه ولی مونتاژ ایران هست.من خیلی تحقیق کردم و از فروشنده ها پرسیدم هیچکس بدیشو نگفت الانم خدارو شکر خیلی خوبه و راضیم 

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند
مبارک باشه آره برا منم همینه. انشالله که برای شما خوب در میاد شاید بعضیاش مشکل دار باشن

خدا کنه خوب در بیاد رفتم هیمالیا بخرم گفتن التو خوبه باز دنبال آلتو بودیم که آخرین مغازه گفت همه موتورا یکی فقط ظاهر عوض شده شماکه پول ندارین سوزان بخر

2706