2733
2739
عنوان

نامردی مادرم در حقِ...

2743 بازدید | 132 پست

سلام دوستان.طولانیه ولی خواهش میکنم بخونید و کمکم کنید

ما یک همسایه داشتیم ک ازسال 82 تا همین دوسال پیش باهاشون دوست بودیم رفتوامد می کردیم.محله هامون یکی دوبار عوض کردیم.باز دوست بودیم.من با دخترش و مامانمم با مادر اون خونواده نون و نمک همو خوردیم.خیلی رفیق بودیم.ولی کلا اوناباما فرق داشتن.ما ساده پوش و خجالتی,اونا خیلی ب اصطلاح اپن مایندد و باز می پوشیدن. همه جا دوست داشتن جلب توجه کنن(حتی پیش شوهر دوستاشون و..)هرجا بیرون می رفتیم جلب توجه میکردن.

هرچی بزرگتر شدیم مارومسخره میکردن.رشته تحصیل و دانشگاه منو(من مهندسی میخونم)

. بما میگفتن سلیقه ندارین چرا شما انقدر ساده پوشین. خیلی تیکه بارمون میکردن.

ازمن میپرسید شوهرت برات چی خریده .میگفتم فلان چیز.مسخره میکرد میگفت هه همین؟!؟!خیلی بده ک

یامیگفت ولنتاین جی خریده؟.میگفتم فلان جیز.میگفت یادته سال پیش برات چی خرید(شوهرم برام هارد اکسترنال خریده بود چون نیاز داشتم)خداروشکر درست شد .

یه بار دوستمو رسوندیم خونه بهم پیام داد شوهرت راجع ب من چی.گفت؟!؟ راجع ب من چی فکر میکنه؟!گفتم چیزی نگفت والا باید جی بگه؟!(ازین اتفاقا زیاد افتاده این فقط یکیشه)

بعده هافهمیدم این دوستم بامرد متاهل هم دوست میشه و تیک میزنه. خلاصه توی یکسال اصلا نظرم بهش برگشت.دیگه نیمخواستم باهاش رفاقت کنم.یه جریان پیش اومد و رابطمون قطع شد.

خیلیم عالی

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

ببینید جوری شده بود از دستش عاصی بودم. من کلا تحمل ندارم دوست رفیق خاله ... بهم توخنده تیکه بپرونن..من.خودم هرگز دل کسیرو نیمشکنم.مسخرش نمیکنم. ولی اونا دائم اینکارومیکردن

وای بر اون.روزی می دید خانواده شوهرم منوبردن سفر یا برام عیدی طلا اوردن. یهو قیافه هاشون چپ میشد میگفتن واه واه خداشانس بده!

فهمیدم اینا دوست من نیستن. اونقدر ک من صافوساده و احمقم اینا خیلی زرنگن. رابطه ها قطع شد سر یه جریانی.. ولی مادرم در حقشون نامردی کرد بدجور..و دار میسوزم

خوب کردی باهاشون رابطه رو قطع کردی

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
2706