2733
2734
عنوان

حالت تهوع صبحگاهی پسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 10784 بازدید | 33 پست
فقط هم یکساعت بعد از بیداری صبح اینطور هست بقیه روز حالش خوبه

من تجربه ی خودم هست شاید به درد مامانا ی عزیز که این مشکل رو دارن بخوره. 

پسر من حدود ۷ سالشه سه ماه بود که هر روز با حالت تهوع و سرفه از خواب بیدار میشد متخصص گوارش اطفال بردمش حتی روانپزشک  ، لبنیات رو قطع کردم ، یک ماه آمپرازول دادم بهش،سنجد و خاکشیر و گرمیجات هیچ کدوم فایده نداشت. تا اینکه خودم به این نتیجه رسیدم شاید از گرسنگی باشه . الان دو شبه ساعت ۵ صبح بیدارش میکنم دو سه تا لقمه بهش میدم میخوره. کلا حالت تهوعش از بین رفته.یعنی چه دلیل مسخره ای داشت . به همین سادگی😂😇🤭🤭

من تجربه ی خودم هست شاید به درد مامانا ی عزیز که این مشکل رو دارن بخوره.  پسر من حدود ۷ سالشه ...

پنج صبح راحت لقمه میخوره؟ بچه من ۸ صبح هم به زور میخوره.

بچم صبح ها بعد صبحانه بالا میاره. نمیدونم چ کنم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

پنج صبح راحت لقمه میخوره؟ بچه من ۸ صبح هم به زور میخوره. بچم صبح ها بعد صبحانه بالا میاره. نمیدونم ...

بیشتر از اضطراب هست ، پسر من از وقتی تعطیل شد خیلی بهتر شد الان دیگه خیلی کم پیش میاد صب زود حالش بد بشه. اصلا موقعی که تهوع میگیره عکس العمل نشون نده ، بهش بگو اصلا اشکالی نداره چیزی نیست. 

2731