2737
2739

نمیدونم تاحالا نخریدم  ترجیح میدم اینهمه پول میدم تن بزنم و بخرم

اصلا اهل تیکه انداختن و ناراحت کردن کسی نیستم اما کسایی هستن تو این سایت اینچیزا براشون بی اهمیته. اگه درموردم انجام بشه حتما جواب میدم چندبار نخواستم دل بشکنم اما نمیشه خودم باید بشینم حرص بخورم پس لطفا باهم مهربون باشیم هیچی ازمون کم نمیشه😀دعام کنید تا آخر امسال یه خبر خوب بشنوم. یکی از اعضای خونوادم یه مشکل داره براش یه یا الله ویه  یاعلی بفرستین ممنون میشم.☺☺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نمیشناسم اما خیلی فالو دارن رضایت مشتری هم دارن

نمیخوام بدبین بازي در بیارما ولي خیلیا رضایت فیك میسازن یعني یا خودشون بخودشون دایرکت میدن و تشکر میکنن یا الکي از باراشون عکس میذارنو آخرم هیچي به هیچي

خیلي دقت کن خلاصه

نمیشناسم اما خیلی فالو دارن رضایت مشتری هم دارن

رضایت مشتریا همش ساختگیه ... با اکانت فیک میان کامنت میزارن تشکر و تعریف دروغ میکنن. عکس چت ها هم که ساختنش دو دیقه هم وقت نمیبره ... 

اگر هم واقعا راست باشه حرفشون، جنس و اندازشون هیچ وقت درست و حسابی درنمیاد . 

وقتی میتونی بری مغازه از نزدیک اجناس رو ببینی ، بعد پول بدی بخری ، چرا الکی پولتو بریزی به حساب این فروشگاه اینترنتی ها و بعدش از جنس راضی نباشی دلت بسوزه 

2738