2733
2734
عنوان

ختم سوره واقعه از روز دوشنبه اول ماه قمری

| مشاهده متن کامل بحث + 25521 بازدید | 350 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
تو همه چیز? واسه ازدواج خوبه?

من برای ازدواجم قبلا خوندم اما نتیجه نگرفتم. تصمیم دارم برای دوم بار امتحانش کنم.

بالاخره یه روز میاد که احمدها به تاریخ بپیوندن!!! از افتخاراتم در زندگی: ۱. دلم نمی خواد مادر باشم ۲. عمه نیستم (عمه فحش خورش بالاست)
تو همه چیز? واسه ازدواج خوبه?

یقین داشته باش خوبه ان شالله 

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      
@باشکوه                    @jiaresh ‍   ...

سلام آبجی خوشگلم🙋‍♀️🌹😍😘😘میبخشیددیشب خواستم جواب بدم نتم قطع شد.مرسی که بیادم بودی.الهی همیشه زندگی وروزگارت مثل عسل شیرین باشه.الهی آمین🤲🌹💖اگر هنوز امکان شرکت کردن هست من ومامانم شرکت میکنیم.

خدا با منه و برای من کافیه  
سلام آبجی خوشگلم🙋‍♀️🌹😍😘😘میبخشیددیشب خواستم جواب بدم نتم قطع شد.مرسی که بیادم بودی.الهی همیشه زن ...

سلام عزیزدلم 😍 خواهش میکنم عزیزم نوبتی و لیستی نیست دوشنبه اول ماه قمری میشه اطلاع دادم دوستانی که حاجت دارن بخونن شمام که همیشه بهم لطف داشتی و داری توی ذهنم بودی و هستی حاجت خودت و مادر گلت روا انشالله ❤

برای منم دعا کنید لطفا برگردم سر زندگیم😭

انشالله همیشه شاد و سلامت و خوشبخت و سربلند باشی بانوی مهربون 😍🌹❤

سلام عزیزدلم 😍 خواهش میکنم عزیزم نوبتی و لیستی نیست دوشنبه اول ماه قمری میشه اطلاع دادم دوستانی که ...

میبخشیدعزیزدلم🙈😁اشتباه کردم وفقط عنوانت رو نگاه کردم.حتما دعات میکنم.الهی هرچه زوتر همونی که میخوای بشه وخوشبختترین وشادترین زن دنیابشی.الهی آمین🤲🌹💖برای حاجترواییت آیت الکرسی خوندم.

خدا با منه و برای من کافیه