2733
2739
عنوان

مادرشوهرم میخادبره مسافرت

964 بازدید | 71 پست

شوهرم میگه یکی ازساکهاتو بده مامان ببره ساکش داده ب اون پسرش برده ساک نداره..خب منم ساکهام نو هست اونم میخادبره راه دور.. منم گفتم نمیدم...بایا لحن لوسی گفت ولش کن خودم میرم براش یکی میخرم انگارشوهرشه باچنین لحنی گفت

😐خسیس شمایی بقیه فیک ان😶😒

"- تلخه... "                                                        +"چی؟"                                                          "لبخندت!"                                                              +"از کی تا حالا لبخندای منو مزه مزه میکنی!؟"               -"از وقتی که نتونستم نسبت به انحنای لبات بی تفاوت باشم."

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

بده بهش خو نمیخوره ساکتو مطمئن باش 

دختر کورد❤ میگویند موصل تنها۶۰ دقیقه در برابر داعش مقاومت کرد...! اما کوبانی ۶۰ روز مقاومت کرد و پیروز شد...!  می گویند کوردها مرزنشینند..!اما بگذارید اصلاح کنم کوردها مرزنشین نیستند این مرزها هستند که آنقدر عقب میروند تا به کوردها تکیه زنند ❤بژی کورد و کوردوار❤ چیروک به معنای قصه شیرین به زبان کوردی است به یاد چیروک های مادربزرگم😔
2706