2737
2739
عنوان

تاخیر در زایمان طبیعی

1002 بازدید | 14 پست

سلام،من به تاریخ ان تی باید ۲ بهمن زایمان میکردم و به تاریخ پری ۲۹ دی 🤦🏻‍♀️

اما هنوز هیچ دردی ندارم،روزی ۲۰ دقیقا پیاده روی و دوش آبگرم دارم

شربت زعفرون و خاکشیر و گل مغربی هم مصرف میکنم اما انگار نه انگار😖

تازه یکمی شکمم اومده پایین تر،چیکار کنم به نظرتون؟ 

الهی ک خدا بده بهمون هر آنچه ک صلاحمونه 🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

یکی از آشناهامون اینطوری بود رفت دکتر گفتن بند ناف بچه پیچیده دور گردنش اگه دیر میرفت خیلی خطرناک میشد

تو هم حتما یه دکتر برو چک کن

یه دورانی هم بود که خیلی ها وقتی سرما میخوردن پروفایلشون میذاشتن سرماخوردگی خر است😐 حالا باید ازشون پرسید سرماخوردگی خر است؟؟ نه من میخوام بدونم سرماخوردگی خر است؟؟ یا این کرونای خاک برسر؟؟ اتفاقا سرماخوردگی خیلی هم باشعور و نجیب بود ☹️🤧..... من خوشبخت ترین زن دنیام🤗خدایا شکرت

روزی 20 دقیقه خیلی کم هست. اگه میتونی یه راه خیلی طولانی رو برو شوهرت هم باهات باشه وقتی خسته شدی بشین تو ماشین خستگی در کن دوباره شروع کن. خاله من 3 کیلومتر تو یه روز رفت فرداش زایمان کرد. 

خدا جون حواست به نی نیم باشه. واسه نی نی تو راهیم یه صلوات میفرستین

لطفا دم نوش و روغن و یا هرچیزی رو بدون توصیه پزشک مصرف نکن چون بچه مدفوع میکنه و خطرناکه

و امکانش هست که بچه تا هفته 40 یا 41 بدنیا نیاد که به روش القا بدنیا میارنش فقط پیاده روی و دوش آبگرم رو بیشتر کن

حتما برو بیمارستان تا یه ان اس تی بگیرن تا خیالت راحت شه

ان شالله بسلامتی زایمان کنید

2738
تا ده روز بعد از زمانی که بهت دادن صبر میکنن بعد امپول فشار دیگه سعی کن تو این ده روز بیاد

دیگه نمیتونم،هرروز میزنه به سرم برم سز بشم

بعدم همسرم مرخصی گرفته ،نمیخوام حیف بشه

روزی 20 دقیقه خیلی کم هست. اگه میتونی یه راه خیلی طولانی رو برو شوهرت هم باهات باشه وقتی خسته شدی بش ...

لگنم خیلی درد داره،خیلی اذیت میشم 😖

یکی از آشناهامون اینطوری بود رفت دکتر گفتن بند ناف بچه پیچیده دور گردنش اگه دیر میرفت خیلی خطرناک می ...

چک کرد ۴ شنبه،گفتن نرماله ولی خسته شدم دیگه😖

لطفا دم نوش و روغن و یا هرچیزی رو بدون توصیه پزشک مصرف نکن چون بچه مدفوع میکنه و خطرناکه و امکانش ه ...

چیزایی ک دکترم گفت انجام میدم،گل مغربی ک شیافه،شربت هم رقیقش رو میخورم

2706