2733
2734

پدر ومادرم یه ملک داشتن (زمین) به خواهر بزرگم دادنش درصورتی ک خودش هم خونه داره هم ماشین

ولی من نه خونه دارم نه ماشین 

شوهر اون خواهرزاده مادرمه شوهر من غریب 

با وجود سه تا خواهر و یه برادر کل زمین رو به اون دادن 300ملیون پولشه

خیلی از دستشون ناراحتم ولی هیچی به روشون نیاوردم

برای سلامتی برادر ۷سالم یه صلوات بفرست💜 اللهم صل الله محمد وال محمد💜بچه ها دعام کنید شنیدم دعای نی نی سایتیا خیلی گیراست دعا کنید زندگیم روبه راه بشه خیلی مشکل دارم منم همتونو دعا میکنم خدای بزرگ هرچی رومیخوایید بهتون بده مرسی دوستتون دارم😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

واقعا حق خوری کرده. اگه شکایت کنید پیگیر میشن

پدرم سایه ی سر بود و مرا نور امید😭 پدرم رروشنی محفل ما چون خورشید😭 پدرم خنده به لب بود و همه فهمیدند😭 بعد او خنده به لبهای من و ما خشکید😭😭😭 بابایی بابای مهربونم دلتنگتم😭

عزیزم برادرت چی شده؟

تو یه طوفان من جزیره   من ناپلئون تو دزیره    جز تو کی میتونست از من همه دنیا رو بگیره    نقطه تسکین محضم نقطه آرامشم بود   اسمتو زمزمه کردم این تمام شورشم بود   تو هوای تو که باشم صاحب کل زمینم   من همه دنیامو دادم زیر چتر تو بشینم   شوق تسلیم تو بودن لحظه لحظه تو تنم بود  بهترین تصویر عمرم عکس زانو زدنم بود
2738
بقیه خواهر برادرات هم قهرن؟

نه اون دوتا خواهرم مجردن برادرم هم ک سه سالشه

برای سلامتی برادر ۷سالم یه صلوات بفرست💜 اللهم صل الله محمد وال محمد💜بچه ها دعام کنید شنیدم دعای نی نی سایتیا خیلی گیراست دعا کنید زندگیم روبه راه بشه خیلی مشکل دارم منم همتونو دعا میکنم خدای بزرگ هرچی رومیخوایید بهتون بده مرسی دوستتون دارم😘

منم تقریبا مشکل شما رو دارم، یه ماه قبل فهمیدم منزل مادریم رو فروختن وتقسیم کردن بین خودشون. 

منم وضعیت مالیم خوب نیست فقط هزارتومان هزارتومان جمع میکنم که پس انداز بشه

شرمنده ام که بی تو نفس می کشم هنوز

وقتی خواهرم نامزد بوده بابام بهشون اون زمین رو هدیه میده ولی مشکل شهرداری داشته اون موقع خونه و ماشین نداشتن توساخت خونه بابام کمکشون کرد تازه اون زمینی هم ک خونه ازش ساختن برا پدرمه حالا بعد سالها دوباره موندن رو حرفشون و میخوان اینم بهشون بدن درصورتی ک تنها کمکشون به من فقط خرید جهازم بود

2706