2737
2739
عنوان

یکم وجدان داشته باشید

225 بازدید | 20 پست

همه یه خوی پلید تو وجودشون هست که یه وقتایی خودشو نشون میده

بعصی افراد دچار مشکلات جدی روانپزشکب برمیدارن درمورد خودکشی و قرص خوردن تاپیک میزنن، یه عده خدانشناس راهنماییش میکنن خودشو بکشه! 

خانما تو این شرایط فقط از فرد بخواید بره پیش متخصص، فیلم جنایی نیست که براتون هیجان داشته باشه چی میشه که! 

دوستان من اینجا یا برای سرگرمی میام یا مشورت‌ سر مسائل جزئی، نینی سایت اتاق درمان نیست!!! خیلی از مشکلات شما که ازم اینجا میپرسید، نیاز به یه مراجعه حضوری و با کیفیت به یه روانشناس خوب داره!!! برای روانتون ارزش قائل شید!!! دانشجوی دکتری روانشناسی بالینی

یجورایی مشارکت در قتل محسوب میشه این کارتون! به لحاظ حقوقی هم قابل پیگیریه! 

دوستان من اینجا یا برای سرگرمی میام یا مشورت‌ سر مسائل جزئی، نینی سایت اتاق درمان نیست!!! خیلی از مشکلات شما که ازم اینجا میپرسید، نیاز به یه مراجعه حضوری و با کیفیت به یه روانشناس خوب داره!!! برای روانتون ارزش قائل شید!!! دانشجوی دکتری روانشناسی بالینی

كسي ك جار ميزنه خودكشي نميكنه

تو اين تاپيكي هم ك شما گفتي نبودم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یا در مورد سقط جنین سریع راه روش میدن نمیدونن تو قتل اون بچه هم شریکن

مناز امام حسین و حضرت عباس و با دعاهای شماها حاجتم گرفتم  خدایا شکرت انشالله همتون حاجت روابشین
2728
به نظر من کسی که بخواد خودکشی کنه هوار هوار نمیکنه. آدمی که تا این اندازه افسرده است نمیاد نظرسنجی خ ...

هرچی هست! ما نباید این حس جلب توجهشونو سیراب یا تشنه تر کنیم 

2738

بخدا ادم یه چیزایی اینجا میبینه شاخ درمیاره تو یه ناپیک نظر دادم بعد یه کاربر که دوهفته عضو نشده به من میگه تو مطالعه نمیکنی😐😐😐😐😐😐

چرا؟؟؟؟

چون میگم بعضی کانال های ماهواره برای بچه مناسب نیست

من میشم بیسواد اون که میگه بچه فیلم بدببینه میشه تحصیلکرده😳

درضمن اینایی که میگید شوخیه! اصلا اینطوری نیست! خودم یه مورد چند هفته پیش تو سایت دیدم واقعاً تصمیمش جدی بود! نمیشه ریسک کرد! تو دنیای واقعی هم همینطوره! فکر نکنین الزاماً همش جلب توجهه، واقعا ممکنه  کاری کنه

خودکشی مگه کشکه، تو فیلم ترکیه و هندی و ایرانی خودکشی رو اینقدر رمانتیک و آسون جلوه میدن اینطوری نیس، طرف رگشو میزنه، یا خودشو پرت میکنه یا دارو میخوره بعد پدر و مادرش و عشقش سر میرسن میبرن بیمارستان خوب میشه، اینا تو فیلماس

دوم اینکه کسی که میاد اینجا تاپیک میزنه خودکشی و فلان خودش میدونه اینکاره نیس، دنبال ترحم و محبته، گاها هم عقده این دوس دارن توهین بشنون، در کل جریان خاصی نیس که کسی بخواد کسی رو شماتت کنه

خوشبختی جن بود، ما بسم الله😑😓
خودکشی مگه کشکه، تو فیلم ترکیه و هندی و ایرانی خودکشی رو اینقدر رمانتیک و آسون جلوه میدن اینطوری نیس ...

من متخصصم! من میدونم که یه چیزی میگم! 

من متخصصم! من میدونم که یه چیزی میگم! 

منم یه آدمم و عقل و تفکر دارم، کسی که مشکل با افسردگی داشته باشه و بخواد خودکشی کنه نمیاد اینجا تاپیک راحل خودکشی بزنه تو نت میزنه بی سر و صدا کارشو میکنه، حتی اگه تا اینجام اومد دیگه تاپیک نمیزنه از مشاوران کمک میخواد نه اینکه جلب توجه کنه با تاپیک 

خوشبختی جن بود، ما بسم الله😑😓
2706