2737
2734
عنوان

خانومای خونه داااااار

| مشاهده متن کامل بحث + 586 بازدید | 53 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بفروش لباس جدید بخر

من ماه پیش لباس مجلسی ها رو فروختم تو خونه ای ها رو شستم و دادم خیریه 

زبان هر انسان، آیینه‌ی درون اوست!  آنچه در لابلای حرکات زبان او، به نمایش گذاشته می‌شود؛  میزانِ عقلانیّت، شعور، سلامت و تقوایِ درونی هر انسان است.      استاد_شجاعی
2728
منم همینه جریان و شوهرم همیشه میگه تو کلی لباس دازی درحالیکه شاید تو سه سال ۲تا مانتو خریده باشم ولی ...

دقیقا مثل من

ولی دیگه امسال رد کردم و گفتم دیگه ندارم

زبان هر انسان، آیینه‌ی درون اوست!  آنچه در لابلای حرکات زبان او، به نمایش گذاشته می‌شود؛  میزانِ عقلانیّت، شعور، سلامت و تقوایِ درونی هر انسان است.      استاد_شجاعی
2738

به نظرم ببخش

کسی نمیخره لباس مخصوصا اگه مدلشون قدیمیه

منم مثل شمام الان مانتو8 سال پیش رو چن روزیه دارم میپوشم ولی اونا که قابل استفاده نیستن میدم بره

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

من دوسه مجلسی دمده داشتم جرواجرشون کردم راحت شدم

اگه پستی گذاشتم که ناراحت شدین به بزرگی خودتون ببخشید بعضی وقتا آدم تویه لحظه از رو عصبانیت نمیدونه چی میگه دقیقا مثل خودم .
2706