2737
2734
عنوان

هزینه ای وی اف // لاپاراسکوپی

156 بازدید | 39 پست

هزینش چقدره هر‌کدوم

یه لولم بستس

خدایا ممنونم ازت ....همه اونایی ک دوس دارن مادر بشن و چشم انتظار نذار... چشم انتظاری خیلی سخته خیلی....خدایا به همه آرزومندات بچه اهل و صالح و سالم بده ... دوست من ناامید نباش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیسترو واسه من 2200 شد 200 تومن هم ازمایشگاه.. ای وی اف هم دکترم گفت بین 12 تا 15 میشه

خدایااا واقعا 7 سال انتظار بس نیست؟😭😭لطفا نی نی مو زودی بزار تو دلم.. دوست جونیا دعام کنید لطفااا😘
2731

۱۸ تومن ☹☹☹☹☹

خیلیه

فقط میخوام حدود قیمت دستم بیاد 

خدایا ممنونم ازت ....همه اونایی ک دوس دارن مادر بشن و چشم انتظار نذار... چشم انتظاری خیلی سخته خیلی....خدایا به همه آرزومندات بچه اهل و صالح و سالم بده ... دوست من ناامید نباش

دولتی رفتم باداروهام وهمه چی حتی سونوهام وهزینه رفت وآمدم 4تومن شد

خداجونم بگومشکلت بامن چیه؟کم توکوچیکی زجرکشیدم کم بدبختی کشیدم بعدازدواج کم بقیه ناراحتم کردن چراتوپناهم نیستی چرابعد5سال بهم بچه نمیدی چرامیذاری همه بهم طعنه بزنن ک مشکل داری وآدم خوبی نیستی ک بچه دارنمیشی.خدایاواقعاعدالتت اینه.اگ اینه ک من عدالتتونمیخام فقط بیشترازاین درحقم جفانکن😢
2738
دولتی رفتم باداروهام وهمه چی حتی سونوهام وهزینه رفت وآمدم 4تومن شد

مثبت ‌‌شد؟  کی انجام دادی؟ 

خدایااا واقعا 7 سال انتظار بس نیست؟😭😭لطفا نی نی مو زودی بزار تو دلم.. دوست جونیا دعام کنید لطفااا😘
هیسترو واسه من 2200 شد 200 تومن هم ازمایشگاه.. ای وی اف هم دکترم گفت بین 12 تا 15 میشه

کی انجام دادی

نتیجه نگرفتی چرا

مثبت ‌‌شد؟  کی انجام دادی؟

مثبت ک نشد.2ماه پیش الان بازمیخام برم .ی خانومه 6بارخصوصی رفت فایده نداشت اومددولتی 

خداجونم بگومشکلت بامن چیه؟کم توکوچیکی زجرکشیدم کم بدبختی کشیدم بعدازدواج کم بقیه ناراحتم کردن چراتوپناهم نیستی چرابعد5سال بهم بچه نمیدی چرامیذاری همه بهم طعنه بزنن ک مشکل داری وآدم خوبی نیستی ک بچه دارنمیشی.خدایاواقعاعدالتت اینه.اگ اینه ک من عدالتتونمیخام فقط بیشترازاین درحقم جفانکن😢
کی انجام دادی نتیجه نگرفتی چرا

شهریور.. من سپتوم دا‌شتم که هیسترو شدم ولی ای وی اف نکردم چون پولشو نداشتم خودمم پلی کیستیک ام

با یه لوله هم میشه باردار شد،چرا لاپاروسکوپی و ای وی اف من با یه لوله دوتا اوردم

الان دوماهه دارم درمان میکنم 

یک سال و خورده ایه منتظرم

۲۷ سالمم شده....با زمان پیشگیری هام بخاطر ۲ تا سقطم‌ تقریبا ۲ سال ونیمه منتظرم

خسته شدم

فعلا حالا میخوام اطلاعات داشته باشم راجبش

بیمه تامین اجتماعیم

مثبت ک نشد.2ماه پیش الان بازمیخام برم .ی خانومه 6بارخصوصی رفت فایده نداشت اومددولتی 

جنین فریز شده داری؟ 

مثبت منفی شدنش ربطی ب مرکز نداره باید ببینیم خدا چی میخواد

جنین فریز شده داری؟  مثبت منفی شدنش ربطی ب مرکز نداره باید ببینیم خدا چی میخواد

ن ندارم چون ذخیره تخمدانم کمه 7تاتخمک ازم گرفتن 2تاش کیفیتش عالی بودک نشد.این ماه میخام بازبرم ومیکروکنم وگونال بزنم چون اون دفعه باسینال تخمکام کم بود

2706