2733
2739
عنوان

یعنی هیچ کس سرکلاژ نکرد؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 350 بازدید | 33 پست
فرنگی بروغذاتم درازکش بخورتاپیک سرویکسمم بخون من بدون سرکلاژتا۳۸هفته رفتم باسرویکس۱۵

خدا کنه منم برسم

اینایی ک گفتی رعایت میکنم

امپول و قرص چی داشتی؟

جان منی تو پسرم❤(گل پسری دارم چشم رنگیه سرخ و سفیدوتپلیه ی)😍❤🧿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم منم سرکلاژم ۱۵سانت شیب دادم ب تختم ک ب رحم فشارنیاد بااجر میشه شیب داد خیلی موثره

اره شیب دادم

وقتی دسشویی دارم اینطوری میشه

جان منی تو پسرم❤(گل پسری دارم چشم رنگیه سرخ و سفیدوتپلیه ی)😍❤🧿
2731
خدا کنه منم برسم اینایی ک گفتی رعایت میکنم امپول و قرص چی داشتی؟

فقط همیناکه گفتم

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
2738
درد اینا نداشتی؟ انقباض چی

سه باربستری شدم تازاییدم یه سربزن همش توتامیکام است ایشالااااامیرسی میفهممت

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
ماشالا چ خوب پیش رفتی خداکنه منم ۳۸تا برم

فقط بااستراحت مطلق ایشالا میرسی

یعنی خیلی پایینه بچه؟

سرویکس کم یعنی بچه پایین

کجای شکمت؟ من زیر دلم سفت میشه یکمم درد دارم نمیدونم چیه

دور نافم ب پایین سفت میشه 

سلام خدای مهربون من چقد دلم تنگه برات خدای من وقتایی ک یادم میادچقدر کمکم کردی بغض میکنم خدای مهربونم بااااااازم مثل همیشه کارم گیره اومدم در خونت وایسادم خداجونم درو به روم باز کن ببرم تو خونت یه چایی مهمونم کن بهم لبخند بزن بگو باز چی شده یاد من افتادی باز چی میخوای اومدی سراغم منم سرموبندازم پایین بگم خدایا میدونم بی معرفتم اما اومدم سلامتی همسرم و تو دلیمو ازت بگیرم😔بازم به روم بخندی و بگی برو بنده بی معرفت من خیالت راحت باشه....خدیا عااااااشقتم
2706