2733
2734
عنوان

مامانا میاین یه لحظه

73 بازدید | 11 پست

دختر من دوسال و هفت ماهشه بعضی روزا غذا کم میخوره اما بعضی روزا که غذاش خیلی خوبه همش رو دلش کار میکنه گاهی ۵ بار در روز میشه وزنش خوبه اما لاغره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
سالم باشه مهمه نه چاقو لاغر 

اخه دختر من کمبود ویتامین دی داره و شنیدم این ویتامین از طریق روده دفع میشه میگم شاید به خاطر دفع زیادشه که ویتامین دی بالا نمیره

آخه چرا خب اینجوری که وزن نمیگیره

خب دیگه از دوسالگی رشد بچه کند تر میشه دیگه نباید انتظار داشته باشی مثل قبل تند تند وزن بگیره، میتونی از دکتر بپرسی ک نرمال یا نه، جدول قد و وزن بچه ها هم تو نت هست سرچ کن ببین چجوریه

💗💗💗
از کجا میدونی کمه شاید خوب شده باشه دخترمنم ریزه اینقد خودتو برا چاق شدن اذیت نکن 

الان ازمایش نداده جدیدا ولی سری قبل با اینکه قطره داد کمتر شده بود که دوتا امپولشو زد 

آره مامانمم میگه یه روزی اینقدر غذا بخوره که همش بهش بگی نخور