2733
2734
کدوم رشته ها ؟ بقیه ی پیراپزشکیا این جور که شنیدم میگن وضعیت استخدامی شون از پرستاری خیلی کمتره

نه بابا پزشكي و پيراپزشكي هميشه وضعيت استخدامي عالي دارن. داروسازي خييييلي عاليه. از دوستام هستن علوم آزمايشگاهيو اتاق عمل ميگن خوبه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شهرتون کوچیکه ؟ میشه یکم از وضعیت کار تون بگید مثلا روزی چند ساعت بای  بیمارستان باشید ؟

من تهرانم

بیمارستان خصوصی کار میکنم

از ساعت ۶:30تا ۷شب سرکارم

فرداش افم

یعنی لانگ اف

وقتی شب میام خونه ب حدی پادرد دارم ک میفتم یعنی حتی شامم نمیخورم

روحم خیلی خسته هست

حقوقم فوق العاده کمه

ولی همسرم بیمارستان دولتیه

فوقالعاده شلوغهههههههه 

ولی اون مرده تواناییشو داره

من و همسرم پرستاریم ب هیچ عنوان سمتش نیا پرستاری یعنی بی خوابی یعنی کار زیاد حقوق کم پرستاری یعن ...

دندونپزشکی هم چندان برای خانما خوب نیست قبولیشم خیلی سخت شده داروسازی بهتره شغل تمیزی هست کارشم که خیلی آسونه

«کاربر آقا هستم» 
2728
ای خدا کاشکی من سن تو بودم و دندون میخوندم الان ۲۶سالمه باید بچه دارم بشم حتی الانم شروع کنم برای ...

به نظرم یکم حساس شدی 

خیلیا ارزو دارن جای تو باشن ، پرستارایی که من میبینم همشون ماشین خوب  دارن از همه چیم مارک شو میپوشن و استفاده میکنن

نه بابا پزشكي و پيراپزشكي هميشه وضعيت استخدامي عالي دارن. داروسازي خييييلي عاليه. از دوستام هستن علو ...

يكي از دوستامم پرستاره خييلي ناراضيه شيفت شب داره كه خيلي سخته. هم پزشكا هم بيمار و همراه بيمار بد برخورد ميكنن با پرستار كه البته خودمم ديدم. به نسبت اون كار زيادو سنگين حقوق كافي نداره

2738
دندونپزشکی هم چندان برای خانما خوب نیست قبولیشم خیلی سخت شده داروسازی بهتره شغل تمیزی هست کارشم که خ ...

دندون خیلی خوبه من تو فامیلامون داروساز 

دندونپزشک 

پرستار

پزشک اطفال

داریم 

همه حسرت دندونپزشکرو میخوریم

حق با شماست قبولیش فوق العاده سخته ولی ارزششو داره

من تهرانم بیمارستان خصوصی کار میکنم از ساعت ۶:30تا ۷شب سرکارم فرداش افم یعنی لانگ اف وقتی شب می ...

اره تهران که واقعا سخته من شهر کوچیکم مثلا زن داییم انقدر راضیه سرشون خیلی خلوته

به نظرم یکم حساس شدی  خیلیا ارزو دارن جای تو باشن ، پرستارایی که من میبینم همشون ماشین خوب &nb ...

ن بخدا 

انقد اذیتم همین ی هفته پیش اتفاقا یکی از همکارام میگفت کاش ارایشگری رفته بودیم هم شادتر بود هم درآمدش چند برابر بود😔

نه بابا پزشكي و پيراپزشكي هميشه وضعيت استخدامي عالي دارن. داروسازي خييييلي عاليه. از دوستام هستن علو ...

اتاق عملم دوست دارم فکرکنم بعد از پرستاری از همه بهتره

ولی علوم ازمایشگاهی اشباع شده بیکار زیاد داره اینجور که شنیدم