2733
2739
عنوان

درد قبل از جراحی دندون عقل

79 بازدید | 17 پست

من ی دونه دندون عقل نهفته فک بالا دارم هنوز جراحیش نکردم حالا از دیشب تا حالا وقتی فکمو روهم میزارم فک بالام همون سمتی که دندون عقل نهفته دارم خیلی درد میگیره ی ماه پیش عکس ک گرفنم همه دندونای فک بالام سالم بودن این درد بخاطر این دندونه عقله؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای فشاری هست که به فک  و دندونات داره میاره

🧿سرانجام به حکمت اتفاقات زندگی پی میبرید پس فعلاً به سردرگمی ها بخند از میان اشک ها لبخند بزن و همواره به خودت یادآوری کن پشت هر حادثه قطعا دلیلی نهفته است 🧿
2731

من دندونم نیمه نهفتس. میترسم برم بکشم. بعضی وقتا درد میگیره. حس میکنم مال اینه که داره ی ذره رشد میکنه

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️
اگه درد نداره دست نزن بهش اگه نهفته اس داره یعنی کم کم در میاد دردشم به خاطر همین

خودش درد نداره اما دندونای کناریش چرا و هرزگاهی لثمم باد میکنه و دندونام باهاش درد میگیرن مخصوصا وقتی روهم فشار میدم دندونمو

2738
فک بالا یا پایین؟ من دندونامو فشار میدم درد میگیره فکم میترسم دندونای کناریش خراب شده باشن یا شایدم ...

میگن اگه دندون عقل هم پوسیده بشه دندونای کناری رو پوسیده میکنه سریع..احتمالا میخواد دندونت در بیات فشار میاره ب کناریا تا جاش باز بشه برای من دیگه فشار میداد ب لپم لپم زخم شده بود

2706