2733
2734
عنوان

کیا توماه های اول اقدام باردار شودن؟ کیا زود باردارشودن؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 201 بازدید | 32 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم این حسو داشتم اما ماه اول باردار شدم

حس میکنم رحمم خیلی گرمه "کلا خانوادگی تو ماه دوم اقدام باردار میشیم ولی من خودبه خود استرس گرفتم😐  ماله اینه که همع میگن دیره دیگه بچه بیارین حس میکنم خیلی دیره

یه بسته(( فلفل هندی قرمز )) بزارین تو جیبتون "هروقت هوس کردید برای کسی ((درد و دل کنید)) یه قاشق غذاخوری بریزین تو حلقتون "  من امتحان کردم عالیه   👌👌
منم ۳ ماه بعد اقدام باردار شدم روز تخمک گذاری اقدام داشتم

خداروشکر 

یه بسته(( فلفل هندی قرمز )) بزارین تو جیبتون "هروقت هوس کردید برای کسی ((درد و دل کنید)) یه قاشق غذاخوری بریزین تو حلقتون "  من امتحان کردم عالیه   👌👌
حس میکنم رحمم خیلی گرمه "کلا خانوادگی تو ماه دوم اقدام باردار میشیم ولی من خودبه خود استرس گرفتم😐 & ...

من نمیدونم گرم و سرم بودن واقعا هست یا نه

چون من یک سال قبلشم سردی خوردم فقط

اگه به سردی گرمی بود رحم من باید یخ میزد

دختر میخواستم بیشتر دختر شد واسه همینم سه روز قبل تخمک گذاری بود

اخه من میخوام اگه انشالله خدا بخواد پسرباشه "گفتم جوش شیرین تزریغ کنم ولی میترسم مانع بارداری بشع

من نمیدونم گرم و سرم بودن واقعا هست یا نه چون من یک سال قبلشم سردی خوردم فقط اگه به سردی گرمی بود ...

من یکساله شدید دارم گرمی میخورم  دارم نابود میشم 

منم ماه دوم اقدامم بعداز 6 سال جلوگیری دعا میکنم خدا بهم پسر بده

انشالله عزیز خدا به دونیا سالمو زیباشو بده😍فقط من از جوش شیرین مشکوکم 😕نمیدونم بزنم نزنم  مترسم بارداری رو به عقب بندازه

انشالله عزیز خدا به دونیا سالمو زیباشو بده😍فقط من از جوش شیرین مشکوکم 😕نمیدونم بزنم نزنم  متر ...

منم میخواستم این ماه امتحانش کنم ترسیدم چندجاهم خوندم همین که زن حین رابطه ارضا بشه محیط واژن قلیایی میشه ونیازی به جوش شیرین نیست

امضای خوبیام زیر تموم بی معرفتیاتون
منم میخواستم این ماه امتحانش کنم ترسیدم چندجاهم خوندم همین که زن حین رابطه ارضا بشه محیط واژن قلیایی ...

به بار استفاده میکنم نشد دیکه ولش میکنم""دیگه پناه برخدا

2706