2733
2734
عنوان

کی موهاش بلنده؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 492 بازدید | 70 پست
تقصیر خودم بود رفتم کوتاه کردم به نظرت پر پشتی دلیل کم رشد کردن هست چون برای من بیشتر حجم داره چه ...

پرپشتی چه ربطی داره.منم موهام خیلی پرپشته تازگی کوتاهش کردم .تو همین نی نی سایت خوندم که حنا و روغن نارگیل و روغن زیتون هر روز 2 ساعت قبل حموم بزنیم.3 ماه.ماهی 5 الی10 سانت رشد میکنه الان 2 هفته است میزنم خوبه به چشم میاد موهام داره بلند میشه

هرگز نمیرد آنکه دلش زنده شد به عشق

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا شما نتیجه رو دیدی؟ از امشب درست میکنم خدا کنه جواب بگیرم

خواهرم جواب گرفت  اون هرشب میذاشت ماهی پنج شیش سانت بلند میشه

اصلا اهل تیکه انداختن و ناراحت کردن کسی نیستم اما کسایی هستن تو این سایت اینچیزا براشون بی اهمیته. اگه درموردم انجام بشه حتما جواب میدم چندبار نخواستم دل بشکنم اما نمیشه خودم باید بشینم حرص بخورم پس لطفا باهم مهربون باشیم هیچی ازمون کم نمیشه😀دعام کنید تا آخر امسال یه خبر خوب بشنوم. یکی از اعضای خونوادم یه مشکل داره براش یه یا الله ویه  یاعلی بفرستین ممنون میشم.☺☺
پرپشتی چه ربطی داره.منم موهام خیلی پرپشته تازگی کوتاهش کردم .تو همین نی نی سایت خوندم که حنا و روغن ...

حنا باعث نمیشه رنگ بگیره؟؟؟

اصلا اهل تیکه انداختن و ناراحت کردن کسی نیستم اما کسایی هستن تو این سایت اینچیزا براشون بی اهمیته. اگه درموردم انجام بشه حتما جواب میدم چندبار نخواستم دل بشکنم اما نمیشه خودم باید بشینم حرص بخورم پس لطفا باهم مهربون باشیم هیچی ازمون کم نمیشه😀دعام کنید تا آخر امسال یه خبر خوب بشنوم. یکی از اعضای خونوادم یه مشکل داره براش یه یا الله ویه  یاعلی بفرستین ممنون میشم.☺☺
2731

منم دلم میخواد موهام بلند شه خیلییی   

یه مدت مکمل فولیکوژن دکتر تجویز کرده بود،سرعت رشد موهام و ناخنام زیاد شده بود...

حتی ناخنام محکمتر شده بود

آدم خوبا اگه بو داشتن،بوی نارنگی میدادن...  
پرپشتی چه ربطی داره.منم موهام خیلی پرپشته تازگی کوتاهش کردم .تو همین نی نی سایت خوندم که حنا و روغن ...

چون اول حجمش زیاد میشه دیرتر رشد قدی میشه 

آره منم خوندم

پس جواب داده 

منم دلم میخواد موهام بلند شه خیلییی       یه مدت مکمل فولیکوژن دکتر تجویز کرده بود، ...

بعد ک قطع کردی چیشد

ارثی هست بلندی موهات رشدش رو میگم

نمیدونم هیچکی تو فامیل حوصله مو بلند نداشت ک ببینم رشدش ارثی بوده یا نه ولی درکل رشد سریعی نداشت موهام اما خب صبر کردم دیگه اما واقعا سخته میرم حموم میام بیرون باید دو س ساعت از خستگی بخابم

مرا عهدیست با جانان❤💍تیکر بارداری نیست😁
2740
نه ترکیبش رنگ نمیده

مرسی گل من😘😘😘

فولیکوژن قرصه؟ ؟؟ چند خریدی؟ 

اره عزیزم مکمله

ازین قرص بزرگاست

ریزش مو داشتم دکتر تجویز کرد

یادم نمیاد قیمتشو متاسفانه

سایت داروکده ۱۰۴ زده قیمتشو  

اما موثر بود

آدم خوبا اگه بو داشتن،بوی نارنگی میدادن...  
2706