2737
2739
عنوان

کی موهاش بلنده؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 492 بازدید | 70 پست
بگو خودت بشورشون😀😀😀😀😀😀😀 ببرش حموم کمک😀

میگه تو کوتاه نکن من هرروز صبح واست شونه میکنم تو حمومم میشورم واست اما چ شستنی خخخخ هربار واسم شامپو میزنه دوزحمته میشه باز باید خودم شامپو بزنم از نو بشورم

مرا عهدیست با جانان❤💍تیکر بارداری نیست😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میگه تو کوتاه نکن من هرروز صبح واست شونه میکنم تو حمومم میشورم واست اما چ شستنی خخخخ هربار واسم شامپ ...

الهی😍😍😍 چ خوشگل😍😍😍 رنگم داره موهات؟؟

اصلا اهل تیکه انداختن و ناراحت کردن کسی نیستم اما کسایی هستن تو این سایت اینچیزا براشون بی اهمیته. اگه درموردم انجام بشه حتما جواب میدم چندبار نخواستم دل بشکنم اما نمیشه خودم باید بشینم حرص بخورم پس لطفا باهم مهربون باشیم هیچی ازمون کم نمیشه😀دعام کنید تا آخر امسال یه خبر خوب بشنوم. یکی از اعضای خونوادم یه مشکل داره براش یه یا الله ویه  یاعلی بفرستین ممنون میشم.☺☺
2728
ببخشید اما اهل عکس گذاشتن تو فضای مجازی نیستم کلا اطمینانی ندارم

از پشت

باشه گلم😘

اصلا اهل تیکه انداختن و ناراحت کردن کسی نیستم اما کسایی هستن تو این سایت اینچیزا براشون بی اهمیته. اگه درموردم انجام بشه حتما جواب میدم چندبار نخواستم دل بشکنم اما نمیشه خودم باید بشینم حرص بخورم پس لطفا باهم مهربون باشیم هیچی ازمون کم نمیشه😀دعام کنید تا آخر امسال یه خبر خوب بشنوم. یکی از اعضای خونوادم یه مشکل داره براش یه یا الله ویه  یاعلی بفرستین ممنون میشم.☺☺
الهی😍😍😍 چ خوشگل😍😍😍 رنگم داره موهات؟؟

ن والا فقط پایینشو ده سانت قهوه ای کردم اونم داره میره یبار خاستم کامل رنگ بزارم ارایشگره گف بالای ی تومن میشه منم کلا از خیرش گذشتم خخخخخ

مرا عهدیست با جانان❤💍تیکر بارداری نیست😁
ن والا فقط پایینشو ده سانت قهوه ای کردم اونم داره میره یبار خاستم کامل رنگ بزارم ارایشگره گف بالای ی ...

بهتر موهات حراب نمیشه

2738
والا ترس شناسایی شدن دارم اخه شرمنده خخخخ ی فامیل اینجا باشه از هر زاویه ای بزارم ب فنا میرم خخخخ

باش گلم