2733
2739
عنوان

شما چندوقت یه بار میرید خونه مامانتون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1242 بازدید | 146 پست
پس اگه بری دور بشی باید قید اونجا موندنو بزنی چون سختت میشه تو بارداری بخوای زود به زود صبح بری شب ب ...

اره منم به یه جایی که وسط باشه فکر میکنم عزیزم فکرم خیلی مشغوله برام دعا کنین بهترین تصمیمو بگیرم ایشاله

من وابستگی زیادی ندارم ولی بخاطر شرایط بارداری میترسم یکم .از یه طرفم به قول شما نگرام شوهرم هستم که ...

اگه تصمیم گرفتی بری باید دستتو بذاری رو زانوی خودت و بلند بشی سختی میکشی مثل  خیلیها که مادرشون  به دلایل مختلف تو بارداری در کنارشون نبوده

چرا بعضیها وقتی جواب سوالی رو نمیدونن الکی کامنت میذارن؟با ذوق میایم اعلاناتو باز میکنیم که یکی پیدا شده جواب سوالمو میدونه بعد میبینیم یه چیز بی ربط گفته!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شهریور رفتم و تاعید هم نمیرم

راز استقامتت چیه؟!

چرا بعضیها وقتی جواب سوالی رو نمیدونن الکی کامنت میذارن؟با ذوق میایم اعلاناتو باز میکنیم که یکی پیدا شده جواب سوالمو میدونه بعد میبینیم یه چیز بی ربط گفته!
تقریبا دوماه و نیم یکبار. 

خودت اینجوری دوست داری؟

اگه تصمیم گرفتی بری باید دستتو بذاری رو زانوی خودت و بلند بشی سختی میکشی مثل  خیلیها که م ...

تو بارداری قبلیم که متاسفانه سقط شد استراحت مطلق بودم لک بینی داشتم مامانم هر روز میومد پیشم بخاطر این میترسم این بارداریم هم لونجوری باشه از یه طرفم کرایه راه شوهرم زیاده تا سرکارش

راز استقامتت چیه؟!

راه دور حدود ۱۰۰۰کیلومتر😂😂😂

قبلنا بیشتر میرفتم.الان نمیرم.چون بچه هام اذیت میشن.

زندگی تجربه شب پره درتاریکی ست    زندگی چیزی نیست که لب طاقچه ی عادت از یاد من وتو برود🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒
2740
وای تسلیمشون نشو چرا بهشون رو دادی؟ به اونها چه ربطی داره اخه؟ چقدر پستن

خیلی حرومزاده هستن بخاطر بچم مجبورم تحمل کنم اینا پارتی های قوی دارن زور منو خانواده سادم به این حیوانا نمیرسه

خسته و عصبی و درمونده شدم کاش خداوند منو فرزندم ازین جهنم نجات میداد

@lavin_1398    چرا نتونستم پستتو ریپلای کنم؟!

یکسااال؟؟ خارجی؟

من که برگشتم خونه بابام😍😍

خوشحالی؟

هر وقت یه تعطیلی پیش بیاد با همسر جان میام اگه هم تعطیلی نباشه چند ماه یک.بار یه هفته میام 5 ساعت فا ...

خودت اینطوری برنامه ریزی میکنی؟ اذیت نمیشی از دوری؟

من دوسه روزی یبار پنج دقه فاصله داریم

خیلی خوبه

اره منم به یه جایی که وسط باشه فکر میکنم عزیزم فکرم خیلی مشغوله برام دعا کنین بهترین تصمیمو بگیرم ای ...

بهترینش همینه عزیزم. خیلی باید بگردید تا خونه مناسب پیدا کنید. ان شاءالله همه چیز به بهترین وجهی پیش بره

2706