2733
2734
عنوان

دعانویس

| مشاهده متن کامل بحث + 470 بازدید | 71 پست
بنظرم نکن   درسته شاید نتیجه بگیری ..  ولی خب موکل شیطانی و اجنه و... اینا رو هم در نظر ...

این ک من گرفتم ی اقای سید ک اصن نمیگه چقدر پول بده هر مبلغی بدی قبول میکنه واقعا هم شلوغ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ن عزیزم من بهت یاد میدم با آیات قرآن اینکار رو بکنی 

زندگی کردن با مردم این دنیا همچون دویدن در      گله ی اسب است، تا می تازی با تو می تازند. زمین که خوردی، آنهایی که جلوتر بودند، هرگز برای تو به عقب بازنمی گردند و آنهایی که عقب بودند، به داغ روزهایی که می تاختی تو را لگدمال خواهند کرد! در عجبم از مردمی که به دنبال دنیایی هستند که روزبه‌روز از آن دورتر می شوند و غافل اند از آخرتی که روزبه‌روز به آن نزدیک تر می شوند... امام علی علیه السلام ❤
اخه ب حدی حالم بده به خودکشی هم فک کردم😔

نکن درکت میکنم

میتونی بجاش بری دکترروانپزشک 

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه
2731
زمان بگذره و خوشگل تر و وفادارتر و مهربونتر از اون ببینی طوری فراموش میکنی که انگار هیچوقت نبوده

وفادار ک نبوده اصلا خیانت با چندین نفر ولی نمیدونم چمه که نمیتونم فراموش کنم

ساده باشیم و مهربان...
ن عزیزم من بهت یاد میدم با آیات قرآن اینکار رو بکنی 

با قران میشه کسیو عاشق خودت کنی؟

هر که منظور خود از غیر خدا می طلبد ، چون گدایست که حاجت ز گدا می طلبد . با خدا باش ، پادشاهی کن ، بی خدا باش ، هر چه خواهی کن ...
2738

کسی که مبتلا به عشق شد و یا زیاد دلتنگ هست .مطمئنا بیشتر وقت زندگی روزانشو هدر میده و همیشه از کار و زندگی عقب میوفته.برای رفع این موضوع از نسخه زیر استفاده کنید

🍂برای اینکار ابتدا وضو بگیرید و 7 صلوات بفرستید و بعد سوره انشراح را به نیت رفع دلتنگی و یا فراموش کردن عشق بخوانید و در اخر هم 7 صلوات بفرستید

🍂و این عمل را در روز دو بار انجام بدید یک بار صبح و یک بار هم عصر هنگام

🍃و باید به مدت 14 روز این عمل را انجام دهید

⭐️سوره انشراح:

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم

أَلَمْ نَشْرَحْ لَکَ صَدْرَکَ ﴿١﴾ وَوَضَعْنَا عَنْکَ وِزْرَکَ ﴿٢﴾ الَّذِی أَنْقَضَ ظَهْرَکَ ﴿٣﴾ وَرَفَعْنَا لَکَ ذِکْرَکَ ﴿٤﴾ فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا ﴿٥﴾ إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا ﴿٦﴾ فَإِذَا فَرَغْتَ فَانْصَبْ ﴿٧﴾ وَإِلَى رَبِّکَ فَارْغَبْ ﴿٨﴾

🍀ذکات این عمل:

روز چهاردهم صد بار ذکر بسم الله الرحمن الرحیم تلاوت کنید و 14 صلوات بفرستید

و در اخر مبلغ به اندازه 4 قرص نان بیرون وجه نقد ذکات کنید

نطمعن باش فراموش میکنی عزیزم

زندگی کردن با مردم این دنیا همچون دویدن در      گله ی اسب است، تا می تازی با تو می تازند. زمین که خوردی، آنهایی که جلوتر بودند، هرگز برای تو به عقب بازنمی گردند و آنهایی که عقب بودند، به داغ روزهایی که می تاختی تو را لگدمال خواهند کرد! در عجبم از مردمی که به دنبال دنیایی هستند که روزبه‌روز از آن دورتر می شوند و غافل اند از آخرتی که روزبه‌روز به آن نزدیک تر می شوند... امام علی علیه السلام ❤
کسی که مبتلا به عشق شد و یا زیاد دلتنگ هست .مطمئنا بیشتر وقت زندگی روزانشو هدر میده و همیشه از کار و ...

مرسی عزیزدلم ایشالا هر چی میخوای خدا بهت بده

ساده باشیم و مهربان...
وفادار ک نبوده اصلا خیانت با چندین نفر ولی نمیدونم چمه که نمیتونم فراموش کنم

حق داری طبیعیه خودتو مجبور نکن فراموش کنی خودتو زور نکن کم کم یادت میره

اون پولیم که میخوای بدی دعانویس بده روانشناس زودتر به نتیجه میرسی

انشاالله به زودی با اونی که قسمتته اشنا بشی

اگه نظرتون مخالف منه به قصد فرو کردن نظرتون ریپلای نکنید چون احتمال رنگی شدنتون هست
حق داری طبیعیه خودتو مجبور نکن فراموش کنی خودتو زور نکن کم کم یادت میره اون پولیم که میخوای بدی دعا ...

مرسی عزیزم ولی نمیدونم چرا حس خوبی به روانشناس ندارم

ساده باشیم و مهربان...