2733
2734
عنوان

۲ماه اقدام به بارداری ولی صورت نگرفت ؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 356 بازدید | 43 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

گلم من تو شرایط شما بودم یک سال اقدام کردم نمیشد شوهرم واریکوسل داشت البته بعد یک سال شد ولی قبلش دکتر گفته بود باید شوهرم جراحی بشه

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪

عزیزم من ۹ ماهه برای بارداری اقدام کردم ولی موفق نشدم.  دارم دیونه میشم همه چی م خوب . سونو و پریودهام . هنوز خبری نبس

خدایا مرسی که حاجت دلم رو دادی و کلی خوشحالمون کردی.  مرسییییی
2738

خانومایی که باردار نمیشین شوهراتونو بفرستین آزمایش من بعد ۱۰ ماه دکتر رفتن فقط یه دکتر بهم گفت که خودت مشکل نداری لابد شوهرت مشکل داره نمیدونید چقدر از مادرشوهرم حرف شنیدم البته بعدا تلافی کردما😜

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪

عزيزم شش ماه تا يكسال طبيعي هست 

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
من نزدیک یه ساله اقدامم 🙄🙄😑😑😑 ۹ بهمن هم موعدمه هیچ امیدی هم ندارم ☹☹😢😢😔😔😔 

دکتررفتی

خدایا اینماه دیگه محمدمو بزار تو شکمم خواهرگلم برای رسیدن به خواستم 
اره هم تنبلی  داشتم هم کیست ولی الان دیگه ندارم . دیروزم گریه کردم 😢

میشه درخواستمو قبول کنی

خدایا اینماه دیگه محمدمو بزار تو شکمم خواهرگلم برای رسیدن به خواستم 
2706