2737
2739

فقط شماهارو دارم بچه ها.دلم واسه خودم میسوزه.یکهفتس دستش بهم نخورده😞

آدم خوبی نیستم اما خدا هرچی خواستم بهم داده.مرسی خدا🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دست تو بهس بخورع چی میشه

من پسر نیستم موقع نوشتن نام کاربری این اومد به ذهنم شعبون مخ نام کاربریمه پس اگاه باشید عزیزان نه پسرم نه مثل شعبون اهل دعوا************************************************************ شما رهبر ارکستر سمفونیک افكار و احساسات خويشيد. نبايد گامهاي خود را با صداي طبل و شيپور ديگران هماهنگ كنيد. گوش به نواي درون خود بسپاريد. نواهايي كه از درونتان بر ميخيزد را هدايت كنيد
2738
دست تو بهس بخورع چی میشه

رفتم چسبیدم بهش خودشو میزنه اون راه.دستشو میگیرم ب بهونه ی چیز دستمو ول میکنه.پرخاشگری میکنه

آدم خوبی نیستم اما خدا هرچی خواستم بهم داده.مرسی خدا🌹
رفتم چسبیدم بهش خودشو میزنه اون راه.دستشو میگیرم ب بهونه ی چیز دستمو ول میکنه.پرخاشگری میکنه

بگو چته خب

دیو ها وجود دارند من دیو ترسناکی به نام افسردگی میشناسم..بعضیا بدنشون ویتامین شعور کم داره ..کاربر قدیمی ام انقد منو نترکونین😠

پروفایلت خودتی ؟

❤️ به خدا گفتم :« بیا جهان 🌏 را قسمت کنیم... آسمون واسه من ابراش ☁️ مال تو....دریا مال من موجش 🌊 مال تو.... ماه مال من خورشید☀️مال تو.... »خدا خندید و گفت : « تو بندگی کن همه دنیا مال تو... من هم مال تو.............>>😍
شوهر من کلا سالی سه چهار بار بیشتر دستش به من نمیخوره😏

واقعا؟

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین
2706