2733
2734
بله؛ این با عصبیت برخورد کردنها نتیجه همذات پنداری اون افراد با استارتره. اما واقعا زندگی مشترک اینج ...

دقیقا

اللهم صل محمد وال محمد و عجل فرجهم...انشاالله همه حاجت روا بشن😘😍آمین...
عشق با کتک خوردن منافات داره عزیزم... حقشه که به حرف شوهرش گوش نداده و کتک خورده؟ حتی اگه گوش هم ندا ...

متاسفانه بعضی از خانمها فکر می کنند تافته جدا بافته هستند! و اغلب همین ها به عنوان انسان هیچ توجهی هم بهشون نمیشه، فقط چون شوهرشون بداخلاقی نمیکنه و به حرفشونه و براشون شرایط خوب مهیا کرده فکر میکنن خیلی بی نقص هستن.

خیلی ها به وضعیت خودشون آگاه نیستن!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من شاید چون هیچوقت بی احترامی ندیدم شماهارو درک نکنم

شما افق دیدت خیلی بسته است!

فکر میکنی همه خانمهایی که از حق یک زن دفاع میکنند بهشون بی احترامی شده؟!

نه! شما نمیتونی درک کنی چون دیدت محدوده؛ چون نمیتونی با دیگران همدردی کنی، چون برای یک زن مستقل از شوهرش حقی قائل نیستی.

شما خوبی شوهرت رو پای خودت میذاری!؟

اگر آدم مدعیه که در رابطه با دیگران خیلی درک متقابل و احترام متقابل داره باید بتونه احساسات دیگران رو هم درک و رعایت کنه.

فرض کن بیشتر این خانمها خودشون آسیب دیده هستن و به همین دلیل موضع می گیرند؛ خب الان شما باید بهشون بگی عقده ای؟!

میدونید که این ادعا و رفتارتون متناقضه؟!

2731
البته حرفهای شما خیلی هم درست نیست؛ اینجوری نیست که شما میگید و به نظر من شما خودتون رو از زنان دیگه ...

من جدا نمیدونم میگم اگ استارتر ب حرف شوهرش احترام میذاشت مسلما این اتفاقات نمیفتاد ...اره از حق خودشون دفاع کنن مگ من گفتم نکنن؟؟؟ولی اگ شما از شوهرت ی چیزی بد اون ب خاستت اهمیت نده و بره اونکارو انجام بده شما ناراحت نمیشی؟؟بعدم بیاد جلوت بگه حقم بوده...حالاشوهر استارتر ناراحتیشو بد نشون داده نمیشه ک بگیم استارتر بی گناهه و همه تقصیرا گردن شوهرشه پس باااید حقشو بگیریم نخیر اول این باعث ناراحتی اون شده باید حداقل وقتی میدونه شوهرش حساسه و رفته زودتر خودش بهش میگفت قبل اینک از بقیه بشنوه و اینجوری کفری بشه حالا وقتی اروم شدن راجب حرکتای شوهرش باهاش صحبت کنه یا ب نحو خودش این رفتارشو تنبیه کنه ولی شوهرش از سر عادتش ک نبوده گفته ک زندگیشون عاشقانس...شماها خیلی دیدتون نسبت ب مردا بده مگ زن چشه ک میگین بسیاری از مردا زنو انسان نمدونن؟؟

شما افق دیدت خیلی بسته است! فکر میکنی همه خانمهایی که از حق یک زن دفاع میکنند بهشون بی احترامی شده؟ ...

شما بهتره تموم ریپای منو بخونین بعد انقددد ی نفرو محکوم کنید...من دیدم بستس باشه شما جهانو دیدین ولی اینو بفهمین استارتر گفته زندگیمون عاشقانس حالا با رفتار بد شوهرش بضیا نقش شوهر خاهرشوهر استارترو اجرا میکنن ینی میشن اتیش بیار معرکه ایناهم جوری با استارتر میحرفن ک بره شوهرشو جررر بده بخون متنارو خیلیا گفتن توسری خوری و فلانی و...بعضی وقتا باید جو رو آروم کرد ن ک بدترش کرد الا اگ این خانوم تحت تاثیر شما افراد جهان بین و مدافع حقوق زنان قرار بگیره و بره مث شوهرش ی حرکت خشن بزنه بد میفهمین چقد فاتحه زندگیشون خونده س

من جدا نمیدونم میگم اگ استارتر ب حرف شوهرش احترام میذاشت مسلما این اتفاقات نمیفتاد ...اره از حق خودش ...

اینها همه درسته؛ ولی شما بعدش خیلی کلی صحبت کردی و تقریبا بیشتر خانمها رو عقده ای خطاب کردی و گفتی رفتارتون باعث میشه کتک بخورن و بی حرمت بشن!

انسان به صرف انسان بودنش احترام داره؛ هیچ کاری نیست که جزاش کتک خوردن باشه و هیچکس حق نداره شخص دیگری رو بزنه!

آیا اگر شوهر اشتباه فاحش بکنه زن حق داره کتکش بزنه؟

آیا یک زن اونقدر شعور نداره که تشخیص بده الان لازمه بره توی کوچه خرید کنه و برگرده؟

آیا مردها از صبح تا شب هزارتا اشتباه نمی کنند؟ 

شما افق دیدت خیلی بسته است! فکر میکنی همه خانمهایی که از حق یک زن دفاع میکنند بهشون بی احترامی شده؟ ...

میشه لطف کنید دیگ منو ریپلای نکنید شما هر طور راحتید برا استارتر نظر بذارین من و نظرام همینیم شما بگو افقمون بستس و فلان

شما بهتره تموم ریپای منو بخونین بعد انقددد ی نفرو محکوم کنید...من دیدم بستس باشه شما جهانو دیدین ولی ...

من جواب اونها رو هم دادم و گفتم اینجوری بهش نگن. 

ازدواج مسخره نیست که همینطور سر یه اختلاف جزیی به هم بزنی. اینو به همون ها هم گفتم.

وابسته به اون خانمی که با شما دعوا کرد هم گفتم رفتارش درست نبوده.

ولی با قسمتی از حرفهای شما هم موافق نیستم.

میشه لطف کنید دیگ منو ریپلای نکنید شما هر طور راحتید برا استارتر نظر بذارین من و نظرام همینیم شما بگ ...

برای من مهم نیست؛ اما این رو میگم که دیگران ببینند!

اگر کسی نمیخواد دیگری ریپلای کنه اصلا نباید حرف بزنه، اینجا یه محیط عمومیه و هر حرفی که زده میشه روی روح و روان افراد تاثیر میذاره!

همونطور که شما دیگران رو ریپلای میکنی و نظرت رو میدی دیگران هم حق دارند و ضمنا شما که از تمام زنها انتقاد می کنید و اونها رو عقده ای هایی می دونید که کسی بهشون بها نداده باید تحمل یه کم انتقاد رو هم داشته باشید!

برای من مهم نیست؛ اما این رو میگم که دیگران ببینند! اگر کسی نمیخواد دیگری ریپلای کنه اصلا نباید حرف ...

من کسیو ریپلای نکردم جواب اونایی رو دادم ک منو ریپلای کردن...ضمنا من کجای حرفام جمع بردم همههههه ی خانوما رو جز خودم؟؟

شما بهتره تموم ریپای منو بخونین بعد انقددد ی نفرو محکوم کنید...من دیدم بستس باشه شما جهانو دیدین ولی ...

ضمنا من اصلا استارتر رو دعوت به تشنج نکردم و خودش هم میدونه. کامنت هام هم موجوده. 

و تا اونجایی که دیدم واکنش ها بیشتر به کامنت های شما بود!

ضمنا من اصلا استارتر رو دعوت به تشنج نکردم و خودش هم میدونه. کامنت هام هم موجوده.  و تا اونجای ...

شما دقیق متنارو بخونیم متوجه این من نگفتم همه خانوما گفتم اون دسته از خانومها...دیگ نظرات متفاوته باید یاد بگیریم عقایدمونو بزوووور بهم متحمل نکنیم 

عزیزم؛ شما اصل نظرت درسته، ولی خیلی بد و پرخاشگرانه بیان میکنی و نتیجه عکس میده. وقتی لحن و ادبیاتت ...

نه عزیز راست میگی متاسفانه من عصبانی بشم یه ادم دیگه میشم و دقیقا همینطور میشه که شما گفتی این خانم هم خیلی لج اور جز اولین کامنتها کلمه اولش نوشته حقته بعدم بازم میگه شوهرش حق داشته تنبیهش کنه حالا کتک زدنو انتخاب کرده.جناب شوهر ممکنه تصمیم بگیره از بین تنبیه ها کتک و انتخاب کنه 😨😨کلا فاز فکریش مختص خودشه 😷خلاصه با حرفهات موافقم ولی بلد نیستم خودمو درست کنم  متاسفانه عصبانی بشم دیگه نمیتونم لفظ قلم بیام