2737
2739
عنوان

دیگه دلم نمیخواد پسرمو بغل کنم

500 بازدید | 33 پست

تا وقتی من هستم منو دوس داره ولی همینکه چشمش می افته به باباش... انگار داشته ازسر اجبار منو تحمل میکرده!! به خاطر یه چیزی دعواش کردم خدبو نرمال بود ولی تاچشمش افتاد به باباش! همسرمم گفت جرا دعواش کردی اینا... چنان گریه ایی سر داد که انگار چیشده!!  هر بار به همسرم میگم وقتی میبینی من دعواش میکنم به هر دلیلی!! تو سریع جلوی بچه منو سرزنش نکن یا منو خراب نکن انگار نمیفهمه!!  در 24 ساعتم 4 بیشتر وقت صرف ما نمیکنه خوب معلومه من بابچه بیشتر سرکله میزنم بی حوصله تر میشم تو همون 4 ساعتم به جا اون حواسش به بچه باشه تا من بتونم با خیال راحت تری کارامو بکنم سرشو میکنه تو گوشیش یاخوابه بعدم جوری رفتار میکنه انگار من دیو دوسرمو اون مهربون ترین بابای دنیا که میاد بچه رو از دست من نجات میده

من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوس تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین مودب نبوده ام شورش رادرآوردم ام !     زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها موهایش رنگ گذاشته !! دختر بد کمر باریک ..دختر بد زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود  حرف منو قبول نداری مجبور نیستی رپلای کنی توام نظرتو بده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اسی فعلا بچه نیومده دارم میخندم من حسودم بیاد بهش حسودی میکنم

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
2738

وا اون بچس نمیفهمه که دختر منم عاشق باباشِ اونو میبینه همچین شیرجه میزنه به سمتش که بیا ببین چون باباهارو کمتر میبینن اینجوری میکنن یبارم‌من چندساعت نبودم تا منو دید همینکارو کرد دویید سمتم

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن

همین حرفارو ب شوهرت بزن

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

یعنی انگاری من تاپیک زدم بخدا

فک کنم اکثرا اینطورین تاوقتی همسرم نیس دخترم نه گریه میکنه نه بهانه نه غر ۲۵ماهشه و حرفم گوش میده ولی وقتی باباش میاد به کل عوض میشه حتی نمیذاره بشورمش انگاری گوشت تنشون میخوام بکنم

من که ازاعیلم برا بچه ها از نظر شوهرم.حالا گشاد خودش اصلا کارشون نداره ها

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز....میکشم ناز یکی تا به همه نازکنم....🥰خدایا همیشه مواظب فرشته کوچولوهام باش😍 
2706