2733
2739
عنوان

من نمیخواستم تیکه بندازم 😂😂

122 بازدید | 9 پست

منظوریم نداشتم اتفاقی بود 

من یکخاله دارم همش میگه دخترش از همه خوشگلتره ولی نجیبه و..این حرفها 

من اتفاقی به دخترخاله ام(آخه مخالف آمریکا و..) گفتم ترامپ دیوونه است قپی اومده که دخترش ازآنجیلینا جولی خوشگلتره 😐

به نظرتون بهش برخورده؟

پری کیست؟😁❤❤موجودی لطیف و بسیار زیبا و نیکوکار و نامرئی که گاه خود را نشان دهد و با جمالش انسان را فریفته ی خود می کند، (به مجاز) 🧡زیبارو و دارای اندام ظریف🧡 - در فرهنگ عوام، موجودی بسیار زیبا، نیکوکار، و نامرئی که گاه خود را نشان می دهد و با جمالش انسان را فریفته خود می کند

انجلینا مگه امریکاییه؟

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

نمنه؟؟🤔 ترامپ 😒 انجلینا جولی☹️ ربطش؟!! 

من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوس تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین مودب نبوده ام شورش رادرآوردم ام !     زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها موهایش رنگ گذاشته !! دختر بد کمر باریک ..دختر بد زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود  حرف منو قبول نداری مجبور نیستی رپلای کنی توام نظرتو بده 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

از اونایی ک تیکه میندازن اصلا خوشم نمیاد.یکی از دوستامم همینجوری بود هی تیکه مینداخت کلن قطع رابطه کردم هر حرفی دارین مستقیم بزنین نه با تیکه و کنایه حالا هرچقدر هم طرف تعریف کنه

2742
انجلینا مگه امریکاییه؟

نه دیگه مخالف سیاست آمریکا مثلا ترامپ وایناست

منم میخواستم باهاش مثلا همخونی نشون بدم اومدم از ترامپ بد بگم 😂😂

پری کیست؟😁❤❤موجودی لطیف و بسیار زیبا و نیکوکار و نامرئی که گاه خود را نشان دهد و با جمالش انسان را فریفته ی خود می کند، (به مجاز) 🧡زیبارو و دارای اندام ظریف🧡 - در فرهنگ عوام، موجودی بسیار زیبا، نیکوکار، و نامرئی که گاه خود را نشان می دهد و با جمالش انسان را فریفته خود می کند
نمنه؟؟🤔 ترامپ 😒 انجلینا جولی☹️ ربطش؟!! 

خاله همش میگه دخترخاله ام از همه خوشگلتره 

منم اتفاقی گفتم ترامپ توهمی گفته دختر خودش از آنجیلنا جولی خوشگلتره

2738
از اونایی ک تیکه میندازن اصلا خوشم نمیاد.یکی از دوستامم همینجوری بود هی تیکه مینداخت کلن قطع رابطه ک ...

میگم اتفاقی بود والا