2733
2734
عنوان

موهای سالم و براق و خوشحالت بیایین

340 بازدید | 28 پست

بچه ها لطفا هر تجربه ای دارین بگین لطفا روغن درمانی خوبه یا کراتین یا چیییی؟ موهای من فر و بد حالت شده بود ولی وقتی لایت کردم خیلی نازک و شکننده شد و بدحالت بگین چی خوبه من خودم دوست دارم فر بدون وز باشه چیکار کنم  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

با روغن کرچک نافتو هروز چرب کن

زندگی کردن با مردم این دنیا همچون دویدن در      گله ی اسب است، تا می تازی با تو می تازند. زمین که خوردی، آنهایی که جلوتر بودند، هرگز برای تو به عقب بازنمی گردند و آنهایی که عقب بودند، به داغ روزهایی که می تاختی تو را لگدمال خواهند کرد! در عجبم از مردمی که به دنبال دنیایی هستند که روزبه‌روز از آن دورتر می شوند و غافل اند از آخرتی که روزبه‌روز به آن نزدیک تر می شوند... امام علی علیه السلام ❤
با روغن کرچک نافتو هروز چرب کن

چ جالب

اصلا اهل تیکه انداختن و ناراحت کردن کسی نیستم اما کسایی هستن تو این سایت اینچیزا براشون بی اهمیته. اگه درموردم انجام بشه حتما جواب میدم چندبار نخواستم دل بشکنم اما نمیشه خودم باید بشینم حرص بخورم پس لطفا باهم مهربون باشیم هیچی ازمون کم نمیشه😀دعام کنید تا آخر امسال یه خبر خوب بشنوم. یکی از اعضای خونوادم یه مشکل داره براش یه یا الله ویه  یاعلی بفرستین ممنون میشم.☺☺
خب تجربه ای اگه دارین بگین لطفا

فقط کراتین همین بقیه جیزا الکیه 

یه سرم موهایی هستن گرونن اونا هم میگن براق میکنه 

ولی روغن بادوم هم خوبه

دلم یه جوریه ولی پر از صبوریه  
بعد حمام آخه روغن بزنم چرب میشه 

منم میزنم ن نرم و مرطوب میشه قرار نیس باش دوش بگیری ک

اصلا اهل تیکه انداختن و ناراحت کردن کسی نیستم اما کسایی هستن تو این سایت اینچیزا براشون بی اهمیته. اگه درموردم انجام بشه حتما جواب میدم چندبار نخواستم دل بشکنم اما نمیشه خودم باید بشینم حرص بخورم پس لطفا باهم مهربون باشیم هیچی ازمون کم نمیشه😀دعام کنید تا آخر امسال یه خبر خوب بشنوم. یکی از اعضای خونوادم یه مشکل داره براش یه یا الله ویه  یاعلی بفرستین ممنون میشم.☺☺
2706