2737
2734
عنوان

خیانت

230 بازدید | 16 پست

شوهرم بهم خیانت کرده نمیدونم چجوری بیخیال این کارش بشم بیس چاری یادم میاد حالم خراب میشه

تعداد رای : 13
نظرسنجی
الزامی
5
38%
الزامی
1
7%
اختیاری
4
30%
اختیاری
3
23%

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

یا جدا شو و یا با کمک مشاور حلش کن...چیزی نیست که بخوای فراموش کنی...مشاور بهت کمک میکنه باهاش کنار بیای یا اینکه ادامه ندی

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
2731

وقتی بلد نیستید چرا نظر سنجی میزارید قبلش بپرسید

اخه این گزینه اس الان ما چی بگیم

اختیاری فراموش کن

یا الزامی  

دوست گرامی که با نظر بنده مخالفی میتونید منو ریپلای نکنید.....چون نه شما میتونید منو متقاعد کنید نه من وقت دارم شمارو متقاعد کنم..😊😊میشه اینقد تو تاپیک دیگران ننویسید این چه تاپیکیه..این‌چه سوالیه...این چه..به جاش به خودتون بگید اگه دروس ندارم میتونم تو تاپیک شرکت نکنم😶   به نظر من اینجامحیط خوبیه برای :حرف زدن.نظر دادن.سوال پرسیدن.جواب گرفتن.رد و بدل نظرات.اشنایی با اداب و رسوم،عقاید،دیدگاه ،نظرات و طرز فکر دیگران...پس چه خوبه که بدون توهین با هم خوب باشیم ....میشه اینقدر راجب نظر دیگران،نظر ندیم😑لطفن.....میشه وقتی کسی سوال جنسی میپرسه نریزید سرش؟؟🙄🙄

فقط صبور باش در برابر کارش خودش پشیمون میشه و برمیگرده بهت بشترم قدر تو رو میفهمه 

گشتم و گشتم و گشتم اول یکی بودم و تنها الان دو تا شدیم و برگشتیم به سر نقطه باز 😔خدایا حالا که دو نفریم 😍برای هم نگهدار ما رو قدرتمون رو زیاد کن تا از پس همه چیز بر بیایم👩‍👧🌹
2738
نمیتونم طلاق بگیرم ازدواج دوممه .خانوادمم میگن فکر درست کردنش باش تا طلاق

پس شوهرتم اينو ميدونه كه با خيال راحت خيانت ميكنه فقط بدون اگه راحت كوتاه بياي بازم تكرار ميشه 

برای سلامتی نینیم یه صلوات بفرستین مرررسی🙏🏻 ❤️❤️❤️

فقط خودت میتونی به خودت کمک کنی،،خودت موقعیت و شرایط خودتو میدونی،،خودت سبک سنگین کن،،اگه نمیتونی به نزدیکات بگی برو مشاور ،حرفای دلتو بگو سبک بشی،بعد تصمیم میتونی بگیری بمونی یا نه ،،ولی میگم اگه شوهرت و زندگیتو دوست داری،بچه داری،،ببخش

ولی نگفتی در چه حد خیانت دیدی؟؟؟

2706