2733
2739
عنوان

میخوام دعا گوی ارزوهاتون باشم 😊💕

| مشاهده متن کامل بحث + 268 بازدید | 68 پست

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم،دعا کنید منم به زودی حامله بشم وخدا به من و شوهرم بچه ای سالم و صالح بده

پدرم با رفتنت تا ابد میسوزم 😭میشه فاتحه ای برای پدرم بفرستید،اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

لطفا دعا کن واممون جورشه بتونیم یه ماشین بخریم 

انشاالله که جور بشه عزیزم صاحب ماشین بشی 😘😘

‍ ﺷﮏ ﻧﮑﻦ! ﺩﺭﺳﺖ ﺩﺭ ﻟﺤﻈﻪ ﺁﺧﺮﺩﺭ ﺍﻭﺝ ﺗﻮﻛﻞ ﻭ ﺩﺭ ﻧﻬﺎﻳﺖ تاریکیﻧﻮﺭی ﻧﻤﺎﻳﺎﻥ میشودﻣﻌﺠﺰﻩ ﺍی ﺭﺥ میدهدو ﺧﺪﺍ ﺍﺯ ﺭﺍﻩ ﻣﻴﺮﺳﺪ ...
2728
چه کار خوبی، خوشبخت بشی 😊❤ به نیت منم بفرستی ممنون میشم 🌸

برات صلوات گفتم عزیزم . امیدوارم به هرچی که دوست داری برسی . تنت سالمو و دلت خوش باشه

‍ ﺷﮏ ﻧﮑﻦ! ﺩﺭﺳﺖ ﺩﺭ ﻟﺤﻈﻪ ﺁﺧﺮﺩﺭ ﺍﻭﺝ ﺗﻮﻛﻞ ﻭ ﺩﺭ ﻧﻬﺎﻳﺖ تاریکیﻧﻮﺭی ﻧﻤﺎﻳﺎﻥ میشودﻣﻌﺠﺰﻩ ﺍی ﺭﺥ میدهدو ﺧﺪﺍ ﺍﺯ ﺭﺍﻩ ﻣﻴﺮﺳﺪ ...
برا من دعا کن حال روحیم خوب شه حالتهای پانیک دیگه سراغم نیاد ب زندگیم برسم 

برای رفع مشکلت عزیزم حمد خوندم . انشاالله که حل بشه

برای شفای یه مریض    

برای شفاش حمد خوندم

2738
خونه داربشم🙏

انشاالله که هرچی سریعتر صاحب خونه بشی عزیزم

التماس دعا خیلی زیااااااد عزیزم ان شاالله شمام حاجت روا بشین

ممنونم عزیزم . حاجت رواییت صلوات گفتم

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم،دعا کنید منم به زودی حامله بشم وخدا به من و شوهرم بچه ای سا ...

انشاالله عزیزم که هرچی زودتر مامان بشی یه فرزند سالم و صالح . حاجت رواییت صلوات گفتم

منم برات صلوات میفرستم  برا خواهرم ازدواج کنه خوشبخت بشه منو شوهرمم بریم دنبال زندگیون یکم اس ...

ممنونم عزیزم .امین گوی ارزوهات هستم . حاجت رواییت صلوات گفتم 

2706