2737
2734

سلام 

لطفا عجیب ترین حرفهایی که شنیدید یا کارهایی که دیدید رو بگید 

فقط خواهش میکنم اسم شهری رو نیارید کسی هم گیر نده برا کدوم شهر بوده برا کجا بوده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من خودم جزو عجایبم 🤐🤐

اقایون لطف کنید منو به هیییییییییییچ وجه ریپلای نکنین .اصلا از وارد کل کل شدن با اقایون خوشم نمیاد .این به این معنا نیست که با حضور کاربرای مرد مشکل دارم بلکه به این معناست دلم نمیخواد با بیشعوراشون دهن ب دهن بذارم .من خودم کاربرای مرد  مودب رو ریپلای میکنم و تو تاپیکاشون هم شرکت میکنم  توضیح دادم که دیگه کسی سوال نکنه ممنون  ❤.خانما اگه یه پسر چشم ابی قد بلند خوشگل دیدین اون شوور منه گم شده بدینش بهم 😎😎😎
2738
مترجم میخواد ولی ظاهرا درباره رابطه هایی که داشتن دارن حرف میزنن

کاملا واضح بود که.

Bir derdim var artik tutamam ichimde.gitsem nereye kadar .kalsam neye yarar.hich anlatamadim hich anlamadilar.herkes neden dushman .herkes neden pishman ?unutduk hepsini.nuhun nefesini.gelme yanima sen bashkasin ben bashka💔mor ve otesi

عجیب ترین و چندشترین حرف اینه که وقتی چند تا خانوم دورهمن در مورد روابط زناشوییشون حرف میزنن واقع این جور مواقع بجای اونا من خجالت میکشمو محلو ترک میکنم. بنظرمن اصلا حرف زدن درمورد رابطه زناشویی یه جورایی بی فرهنگیه.

افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد یا من یکفی من کل شی ولایکفی منه شی اکفنی مااهمنی
عجیب ترین و چندشترین حرف اینه که وقتی چند تا خانوم دورهمن در مورد روابط زناشوییشون حرف میزنن واقع ای ...

دقیقا خودتم نخوایی بگی سوال پیچت میکنن

بیایید متحد شیم برای اونایی که تو اینستا هرزگی تبلیغ میکنن گزارش بزنیم نسلشون منقرض بشه 
2706