2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

توروخدا به من بگو کنکور امسال رشته خوبی قبول میشم؟کی ازدواج می کنم؟

کنکور به خوندت بستگی داره اونو به حس و فال نمیشه گفت

ولی ازدواج ۳سال دیگه

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
دوست داره ولی فعلا نظرش ازدواج نیست

به نظرت محبت جواب میده؟برای جلب توجهش چیکار کنم که بیشتر به چشمش بیام و عاشقم شه؟

شک ندارم که تقاصِ همه تلخی هارا🌸🍃                                             بوسه ،بوسه شبی از گونه تو میگیرم💋
2731
میدونم🙁

ببین شاید حس شیشمت واس کسایی ک شناخت داری کامله.

اما من قبل ازدواج فال ت اروت گرفتم عجب کامل بود ها 

دلم پیش گویی خوب یا دعای عالی میخاد 

زندگیم انگار یهو جادو شد.خودمم دست ب دستش دادم همه ابروا رو ریختم خلاص

میدونی دلم میخاد ی چیز خوب بشنوم.جالبه پامو محکم زدم واسه تموم شدن.اما گفتم جدایی میبینی گفتی احتمال ...

باور کن هم اون دوست داره هم تو دوسش داری فقط یکی باید این وسط شما رو دوباره پیوند بده همین 

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
کنکور به خوندت بستگی داره اونو به حس و فال نمیشه گفت ولی ازدواج ۳سال دیگه

می تونی بگی شوهرم چه مشخصاتی داره از نظر خانوادگی چجوری هستن؟وضع مالیش چجوریه؟

خدايا شكرت كه ما 29/5/99خونه خريديم و صاحب خونه شديم😇😊
نه 28 سالم نیست

🙁

2740
به نظرت محبت جواب میده؟برای جلب توجهش چیکار کنم که بیشتر به چشمش بیام و عاشقم شه؟

محبت زیادی خوب نیس زیادی بهش بچسبی باور میکنه واسه همیشه هستی و بهت زیاد توجه نمیکنه سعی کن باهاش مهربون باشی عاشقش باشی ولی تا حد و اندازه جوری که خط قرمز هات زیر سوال نره اینا رو از رو تجربه بهت میگم بهشون فکر کن

ببین شاید حس شیشمت واس کسایی ک شناخت داری کامله. اما من قبل ازدواج فال ت اروت گرفتم عجب کامل بود ها ...

ببین من از کاربرای اینجا شناخت ندارم بعدم فال رو خودم حافظ رو خیلی قبول دارم پیشگویی هم کار من نیست عزیزم 

محبت زیادی خوب نیس زیادی بهش بچسبی باور میکنه واسه همیشه هستی و بهت زیاد توجه نمیکنه سعی کن باهاش مه ...

چشم چشم چشم🙈خیلی ممنون واسه وقتی که گذاشتی🌸🌿

شک ندارم که تقاصِ همه تلخی هارا🌸🍃                                             بوسه ،بوسه شبی از گونه تو میگیرم💋
2706