2733
2734
یه کوه یخه مردی بود که دوران نامزدی و عقد اگه سرم درد میگرفت برام می مرد حتی یه بار حالم بد بود و در ...

همینطوره 

اولش ول نمیکرد منو الان کم کم داره بی حوصله میشه 

Ça va aller :||||

شاید اینجا وقتی نظر میدم من و دعوا کنید ولی من نظرم و میدم تجربه به من ثابت کرد که هر چقدر تلاش کنی بی فایده است و اگه نمی تونی تحمل کنی بهترین زمان و برای جدایی داری

گاهگاهی که دلم میگیرد پیش خود میگویم آنکه جانم را سوخت یاد میارد ازین بنده هنوز

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه کوه یخه مردی بود که دوران نامزدی و عقد اگه سرم درد میگرفت برام می مرد حتی یه بار حالم بد بود و در ...

زنانه زیرکو بخون قول میدم دوباره همونجور شه باور کن قول میدم فقط سه ماه بگذره به توصیه زنان زیرک عمل کنی دوباره همونجور میشع

واسه کسی تب کن که برات میمیره،قبلابرعکسش بود‌ الان‌اینجوریه
میخام تلاش کنم همین مدلی باشم اما من خیلی دختر احساسیم خیلی خیلی زیاد و خیلی حساس و شکنندم نمدونم چط ...

خانم عراقی عزیز میگه نباید انتظار داشته باشید همسرتون مثل پدرتون رفتار کنه.. مشاور کانال ریحانه بهشت هستش خیلی خوبه تاثیرشو میبینید

2728
میخام تلاش کنم همین مدلی باشم اما من خیلی دختر احساسیم خیلی خیلی زیاد و خیلی حساس و شکنندم نمدونم چط ...

تلاشتو بکن چون نتیجه میده😉

از یه طرف بخاطر تغییر حالتت شکه میشاز یه طرفم.میبینه داره اوضع رو داغون میکنه سعی میکنه رو خودش کار کنه. چون حتما براش مهمی😊

من اونونمیدونم اصلا چه جوریه ولی خودت ادم متشخصی هستی اگه اخلاقش عشقش موردقبول تونیست واست حیفه ...

امیدوارم مردی وجود داشته باشه که از علاقه بی ریا و صاف ساده بدون سیاست خوشش بیاد

منم مثل شما خیلی احساساتی هستم اینقدر احساساتی هستم که حتی شعر میگم نقاشی میکشم من توی مل دوران زندگی سختی که با پدرم داشتم ارزوم بود که یه مردی شوهرم باشه که مدام براش عشوه کنم و اون نازم و بکشه ولی چه فایده که من به هیچ کدوم از ارزوهام نرسیدم

احساستو پنهان نکن. بیشتر از اینکه اونو بخوای باید محبتشو بخوای. بدست آوردن محبتشم فقط با محبت کردن درست و به جای تو بدست میاد. محبتتو با فکر و منطق بیان کن ولی با قلبت نشونش بده. میتونی ماهی ۱ بار به زبون بگی ولی هفته ای یه دونه شاخه گل ساده بهش بدی

این رسمش نیست
2738
منم مثل شما خیلی احساساتی هستم اینقدر احساساتی هستم که حتی شعر میگم نقاشی میکشم من توی مل دوران زندگ ...

منم همینجوریم زندگیم خیلی  نرم میگزره 

نقاشی میکشم کتاب ترجمه میکنم 

بهزیستی میرم روتین ساده و شیرین دوست دارم همیشه به عشقم علاقم نشون بدم ولی مردا انگار دوست ندارن 

احساستو پنهان نکن. بیشتر از اینکه اونو بخوای باید محبتشو بخوای. بدست آوردن محبتشم فقط با محبت کردن د ...

ینی تو کلام کمتر ابراز کنم؟

زنگ زدن چطور؟؟کم زنگ بزنم؟

زیاد نخوام که باهام حرف بزنه؟

دوستانی که میگید اگه همیشه در دسترس نباشیم طرف به سمت ما کشیده میشه میشه یه سوال بپرسم زاهنماییم کنید؟

ینی تو کلام کمتر ابراز کنم؟

اره مردا از اینکه مدام بهشون بگی دوست دارم بدشون میاد؟؟؟بجاش مثلا تیشرت جدیدی پوشید بهش بگو تو بااین فوق العاده ای ،،متفاوت ابراز کن

2706